String Garden

String

String Garden
  • String Garden
  • String Garden
  • String Garden
String - String Garden - Regały Skandynawskie
String - String Garden - Regały Skandynawskie String - String Garden - Regały Skandynawskie String - String Garden - Regały Skandynawskie
Cena
7 200,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

String Garden - regał metalowy, galwanizowany. Wiosną 2019 string® system otworzył drzwi i zrobił krok wychodząc na zewnątrz! Teraz możesz cieszyć się swoim zestawem półeczek gdziekolwiek zechcesz i nie musisz się ograniczać do czterech ścian pokoju :) Galwanizowany metal można bowiem umiejscowić na świeżym powietrzu ie martwiąc się o warunki atmosferyczne. Jedyne, co może się stać to delikatne starzenie się Twoich półek w miły dla oka, naturalny sposób. 

Prezentowany regał posiada 16 półek, w tym 7 z nich o wysokim brzegu. Wszystkie półki są dziurkowane. Półki można oczywiście umieszczać na dowolnych wysokościach. Regał opiera się o podłogę i także o ścianę, do której mocowane są boczki. 

Pamiętaj, że nie musisz być posiadaczem ogrodu - mniejsza, niższa wersja będzie doskonale wyglądać na przykład na Twoim balkonie w zatłoczonym mieście, w pomieszczeniu gospodarczym, także w korytarzu.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 5 - 8 tygodni. Jeśli masz pytania o ten produkt lub chciałbyś byśmy wycenili dla Ciebie inną kompozycję z galwanizowanej stali napisz do nas na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
185 cm - część niższa 135 cm
180 cm
30 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: