String Pocket

String

String Pocket
  • String Pocket
  • String Pocket
  • String Pocket
  • String Pocket
  • String Pocket
String - String Pocket - Regały Skandynawskie
String - String Pocket - Regały Skandynawskie String - String Pocket - Regały Skandynawskie String - String Pocket - Regały Skandynawskie String - String Pocket - Regały Skandynawskie String - String Pocket - Regały Skandynawskie
Cena
815,00 zł
652,00 zł Brutto -20%
Kolor
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

String Pocket 

Półki String Pocket to najmniejszy zestaw półeczek szwedzkiego producenta kultowych regałów. Ikona designu, połączenie prostoty, piękna i użyteczności. Regał ścienny String to projekt idealny – zachowuje równowagę pomiędzy funkcjonalnością a formą.

Gdy szwedzkie wydawnictwo Bonniers doszło do wniosku, że ludzie prawdopodobnie kupowaliby więcej książek, gdyby tylko mieli na nie miejsce, zrodził się pomysł konkursu, który miał wyłonić rozwiązanie półkowe idealne pod każdym względem – miało być niedrogie, łatwe w wysyłce, montażu i instalacji.

To, co jednym wydawało się misją niemożliwą, dla małżeństwa Nilsa i Kajsi Strinning okazało się być kluczem do sukcesu. Bezapelacyjnie wygrali konkurs przedstawiając jury swój projekt – regał String. Elastyczny, elegancki i minimalistyczny system półek, który można zamontować na każdej ścianie.

String regularnie udoskonala i rozwija projekt, aby dostosować go do zmieniającego się świata. Regał ścienny String jest więc przykładem ponadczasowej skandynawskiej nowoczesności. Klienci na całym świecie są zadowoleni z faktu, że półki String są sprytną inwestycją na całe życie – w miarę potrzeb mogą rosnąć i zmieniać się wraz z otaczającym nas światem.

String Pocket składa się z półek mocowanych klipsami na ażurowych panelach bocznych. Mimo niedużych rozmiarów, dzięki swojej różnorodności i mobilności, pozwala tworzyć kombinacje półek do zaaranżowania także na większych ścianach i z powodzeniem sprawdzi się w każdym pomieszczeniu mieszkalnym.

Materiał: metal, płyta wiórowa, fornir lub farba.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6-8 tygodni.

Szczegóły produktu
SP5015-05-12
2
50 cm
60 cm
15 cm
Materiał: metal, płyta wiórowa pokryta fornirem lub malowana

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: