Flowerpot VP9

&Tradition

Flowerpot VP9
  • Flowerpot VP9
  • Flowerpot VP9
&Tradition - Flowerpot VP9 - Skandynawskie lampy przenośne
&Tradition - Flowerpot VP9 - Skandynawskie lampy przenośne &Tradition - Flowerpot VP9 - Skandynawskie lampy przenośne
Cena
700,00 zł
560,00 zł Brutto -20%
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Lampa przenośna Flowerpot VP9 to kolejna propozycja oświetleniowa z kultowej rodziny lamp Flowerpot. Lampa bezprzewodowa, żywa i kolorowa, z charakterystycznym kloszem jest nieco mniejsza niż lampa stołowa, niezwykle lekka i zgrabna. Wprowadzi przytulną atmosferę do wnętrz, a także rozświetli wieczory na zewnątrz.

Jak cała rodzina tego nietuzinkowego projektu, lampa bezprzewodowa Flowerpot składa się z dwóch przeciwstawnych półkul. W dolnej ukryta jest żarówka, dzięki czemu otrzymujemy rozproszone, nieoślepiające i przyjemne dla oka światło. 

Bezprzewodowa lampa Flowerpot wykonana jest z poliwęglanu. Jest wyposażona w kabel do ładowania USB. U góry klosza znajduje się uroczy, dotykowy przycisk ściemniacza wykonany ze stali. Dzięki niemu lampa może pracować w trzech stopniach natężenia światła: 100%, 50% i 20%. Posiada niezwykle mocną baterię, dzięki która umożliwia pracę przy najwyższym ustawieniu światła nieprzerwanie przez 11 godzin.

Lampa Flowerpot to projekt Vernera Pantona. Pochodzi z lat 60. XX wieku i jest symbolem ruchu pokojowego Flower Power. Panton zasłynął swoimi awangardowymi projektami i zyskał miano wizjonera, pioniersko wykorzystując materiały, kolory i kształty. Lampa Flowerpot VP9, tak jak cała kolekcja, występuje w szerokiej palecie kolorystycznej.

Dostawa towaru w ciągu 48h lub w ciągu 6-8 tygodni jeśli towar nie znajduje się w magazynie. 

Szczegóły produktu
20713701
29.5 cm
16 cm
IP44, 3 Watt LED board, dimmable, 2700K

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: