Sofy w stylu skandynawskim

Sofa to najważniejszy mebel w części dziennej mieszkania. Tu skupia się życie całej rodziny. Tu odpoczywamy oglądając telewizję, spędzamy czas z gośćmi, tu możemy pozwolić sobie na relaksacyjną drzemkę. Sofy skandynawskie, które znajdziecie w naszej ofercie są odpowiedzią na potrzebę znalezienia mebla wygodnego, designerskiego i funkcjonalnego.

Skandynawskie sofy dwu- i trzyosobowe

Decydując się na wybór sofy należy wziąć pod uwagę szereg czynników – od ilości miejsca, które na nią mamy, przez wzornictwo i kolorystykę, po głębokość siedziska i wysokość oparcia. Na potrzeby mniejszych salonów lub przestrzeni publicznych zdecydowanie nadadzą się skandynawskie sofy 2-osobowe, które charakteryzują się zgrabnym i lekkim wyglądem. Wyjątkowy design naszych sof gwarantuje atrakcyjną, nowoczesną sylwetkę bez skrajności zarówno w stronę minimalizmu, jak i w stronę zapadających się, bardzo miękkich, pełnych poduch kanap. Skandynawskie sofy 3-osobowe to idealny wybór dla tych, którzy poszukują przestronnego i funkcjonalnego mebla, który zmieści większą ilość domowników, ale także pozwoli na wygodne rozprostowanie nóg po całym dniu pracy.

Wielofunkcyjne sofy skandynawskie

W naszej ofercie znajdziecie także sofy modułowe w skandynawskim stylu, które możesz dostosować do każdego wnętrza. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Poprzez odpowiednie dobranie modułów możesz stworzyć swoją własną kompozycję. Wszystkie odznaczają się wieloletnimi tradycjami najlepszego meblarskiego rzemiosła. Znajdziesz tu także przestronne sofy narożne w skandynawskim stylu, a także sofy z szezlongiem. Te propozycje świetnie nadają się do większych salonów. Sofy prezentowane w naszej kolekcji występują w wielu tkaninach, niejednokrotnie istnieje możliwość wybrania wykończenia nóżek.

Skandynawskie wzornictwo

W naszej kolekcji sof znajdziecie zarówno projekty współczesne, które pretendują do miana przyszłych klasyków, jak i absolutne ikony designu. Piękna forma, świetna jakość wykonania, wysokiej jakości tkaniny obiciowe lub obicia skórzane, w tym z najwyższej klasy skóry aniliny. Wśród sof znajdują się także dzieła największych duńskich projektantów.

Sofy Skandynawskie

Sofy Skandynawskie

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 94 pozycji

CH72 I Sofa

Carl Hansen
14 605,00 zł -20% 11 684,00 zł

BESTSELLERY