CH72 I Sofa

Carl Hansen

CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
  • CH72 I Sofa
Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe
Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe Carl	Hansen - CH72 I Sofa - Sofy Dwuosobowe
Cena
14 605,00 zł Brutto
Kolor
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Sofa CH72 marki Carl Hansen & Søn to projekt, który zdecydowanie przetrwał próbę czasu. Zaprojektowana przez Hansa J. Wegnera w 1952 roku, dziś jest dokładnie tak samo zachwycająca i uderzająca, jak ponad pół wieku temu. Projektant wykorzystał tu swoje doświadczenie w produkcji mebli i tapicerce. W rezultacie otrzymujemy precyzyjnie wykonaną, płynną konstrukcję.

To doskonały przykład duńskiego wzornictwa – CH72 Sofa jest pięknie wykonana, doskonale łączy estetykę, funkcjonalność i komfort użytkowania. Po raz pierwszy ujrzała światło dzienne na wystawie duńskiego projektowania mebli w Kopenhadze. Od razu zyskała uznanie, ponieważ jest przyjemna dla oka ze wszystkich stron.

Oznacza to, że doskonale sprawdzi się w przestrzeni otwartej, jako mebel wolnostojący. Dodatkowym atutem jest fakt, że sofa CH72 Carl Hansen & Søn posiada kompaktowe proporcje i smukłą ramę, dzięki czemu idealnie pasuje też do mniejszych przestrzeni. 

Jej charakterystyczna, rzeźbiarska i w pełni tapicerowana rama, luźna poduszka siedziska i eleganckie zwężane nogi z litego drewna, w połączeniu z drewnianymi podłokietnikami w różnych wykończeniach niezmiennie zachwycają. 

Co więcej, projekt realizowany jest za pomocą szeregu skomplikowanych technik – Wegner był absolutnym mistrzem w swojej dziedzinie i jego dogłębne zrozumienie rzemiosła i tapicerki jest doskonale widoczne w tym projekcie. Sofa CH72 występuje w wielu rodzajach tkanin, prezentowane tu zdjęcia i cena dotyczą tkanin z najniższej grupy cenowej. Po więcej informacji prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
84 cm
130 cm
72 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: