Conlix Sofa Rozkładana

Innovation Living

Conlix Sofa Rozkładana
  • Conlix Sofa Rozkładana
  • Conlix Sofa Rozkładana
  • Conlix Sofa Rozkładana
  • Conlix Sofa Rozkładana
  • Conlix Sofa Rozkładana
Innovation Living - Conlix Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Conlix Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Conlix Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Conlix Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Conlix Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Conlix Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Cena
6 290,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Sofa rozkładana Conlix to projekt inspirowany nordyckim minimalizmem. Ta propozycja marki Innovation Living. Jest trwała, dzięki zastosowaniu solidnych materiałów i zdejmowanych, nadających się do prania pokrowców. Ponadto, dzięki prostemu w obsłudze mechanizmowi, sofa Conlix przekształca się w obszerne łóżko w ciągu kilku sekund.

Pokrowce Conlix Sofa Bed są łatwo zdejmowane i zakładane dzięki zamkowi błyskawicznemu. Można je prać w temperaturze 30 stopni. Jest to więc produkt, który może pojawić się także w domach, w których mieszkają również małe dzieci. 

Ta cecha wpływa na funkcjonalność i przedłuża żywotność produktu, ponieważ nowe pokrowce można dokupić osobno, jeśli istniejące się zużyją lub wnętrze będzie potrzebowało nowego, świeżego koloru. Sofa Conlix ma wymiary 140x200 cm po rozłożeniu, co daje obszerną i komfortową przestrzeń do spania.

Szczegóły produktu
95-722081570-18-1-2
86 cm
200 cm
39 cm
57 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: