Oldschool Retro Sofa Rozkładana

Innovation Living

Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
  • Oldschool Retro Sofa Rozkładana
Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Oldschool Retro Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Cena
6 170,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Oldschool Retro Sofa Bed to nietuzinkowy projekt marki Innovation Living. To powrót i nawiązanie do absolutnie kultowej, brytyjskiej sofy Chesterfield. Dzięki swojej ekskluzywnej formie, charakterystycznemu pikowaniu i ozdobnym nóżkom, sofa Oldschool to połączenie klasycznego designu, a jednocześnie spełnienie wymagań kompaktowego mieszkania.

Sofa rozkładana Oldschool Retro doskonale nada się do salonu w klasycznym stylu. To niezwykle funkcjonalny i elastyczny projekt, który sprawdzi się nawet w niewielkim pomieszczeniu. Oparcie sofy jest dzielone i posiada aż trzy pozycje odchylenia, dzięki czemu jak kameleon dostosuje się do potrzeb użytkownika.

Doskonała tapicerka, pikowany guzikami materac i wypełnienie z kompozycją sprężyn kieszeniowych zapewnia dużą różnorodność i bardzo wysoki komfort. Do tego detale w stylu vintage sprawiają, że to niepowtarzalny projekt. 

Dodatkowym atutem Oldschool Retro Sofa Bed jest wykonanie na zasadzie modułowej. Dzięki temu można postawić obok fotel, który po rozłożeniu może mieć funkcję szezlonga. Takie rozwiązanie sprawia, że możliwe jest własne ustawienie i pełna elegancji elastyczność.

Szczegóły produktu
95-741018461-4-2
78 cm
210 cm
91 cm
38 cm
56 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: