Sly Sofa Rozkładana

Innovation Living

Sly Sofa Rozkładana
  • Sly Sofa Rozkładana
  • Sly Sofa Rozkładana
  • Sly Sofa Rozkładana
  • Sly Sofa Rozkładana
Innovation Living - Sly Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Sly Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Sly Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Sly Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Sly Sofa Rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Cena
5 760,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Sly Sofa Bed to bardzo nowoczesna propozycja marki Innovation Living. Inspirowana jest wzornictwem industrialnym, charakteryzuje się czystymi liniami i liniowymi przeszyciami, które nawiązują do wczesnego modernizmu. Co więcej, posiada matowe, czarne nóżki typowe dla tego stylu.

Sofa rozkładana Sly jest wytrzymała i wygodna, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości wypełnienia. W oparciu i siedzisku znajdują się tu sprężyny kieszeniowe. Dodatkowo, produkt jest niezwykle funkcjonalny, ponieważ w łatwy sposób można go przekształcić w podwójne łóżko. 

Sofa Sly jest kompaktowa i rozszerzy Twoją przestrzeń życiową. Zmieści się w każdym pomieszczeniu, w którym materac ze sprężynami kieszeniowymi zapewni wygodne miejsce do spania dla jednej osoby zdejmującej poduszki oparcia lub dla dwóch osób po całkowitym rozłożeniu.

Szczegóły produktu
95-543070316-2
74 cm
200 cm
41 cm
49 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: