Splitback chrome sofa rozkładana

Innovation Living

Splitback chrome sofa rozkładana
  • Splitback chrome sofa rozkładana
  • Splitback chrome sofa rozkładana
  • Splitback chrome sofa rozkładana
  • Splitback chrome sofa rozkładana
Innovation Living - Splitback chrome sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Splitback chrome sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback chrome sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback chrome sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback chrome sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Cena
5 590,00 zł Brutto
Tkanina
Model
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Sofa spełniająca dwie funkcje w jednej, do tego mająca modernistyczny, jak i innowacyjny design. Może okazać się świetnym wyjściem w celu wyposażenia mniejszego salonu, lub pokoju gościnnego. 
Oparcie sofy Splitback chrom jest podzielone na dwie ruchome części, które można regulować według potrzeb. Budowa sofy pozwala na zmianę pozycji zagłówka delikatnie odchylając go do tyłu. 


Splitback Chrome występuje w 6 tkaninach, w wersji z szerokimi, tapicerowanymi podłokietnikami lub bez podłokietników. Na zdjęciu okładkowym pokazujemy sofę w tkaninie 525 Mixed dance light blue. Przy pozostałym wersjach kolorystycznych prosimy kierować się zdjęciem próbki tkaniny. 


Wymiar łóżka po rozłożeniu: 115 x 210 cm. Materac sprężynowy.

Do Splitback z nóżkami chromowanymi można dokupić rozkładany fotel z serii, który świetnie sprawdzi się w roli dostawianego szezlonga. Fotel także posiada funkcję regulowanie wysokości oparcia i rozkładania.

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 5 - 7 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Innovation Living, więc jeśli masz pytania o produkt napisz do nas na info@designzoo.pl.
Zapewnimy darmową dostawę na terenie kraju wraz w gwarancją wniesienia. 
Szczegóły produktu
79 cm
220 cm bez podłokietników/ 242 cm z podłokietnikami
92 cm i po rozłożeniu 115 cm
Tkanina, wypełnienie, stal

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: