Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi

Innovation Living

Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi
  • Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi
  • Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi
  • Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi
  • Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi
  • Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi
Innovation Living - Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Sofa z podłokietnikami tapicerowanymi - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Cena
6 920,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Sofa rozkładana Splitback Cuno z podłokietnikami tapicerowanymi to rozszerzenie rodziny Splitback marki Innovation Living. To projekt, który w doskonały sposób odzwierciedla duńskie wartości projektowe. Jest też niezwykle funkcjonalny i zaskakująco wygodny. Splitback Cuno sofa bed with arms doskonale sprawdzi się w każdej przestrzeni. 

Dodatkowym atutem jest to, że Splitback Cuno da Ci nieograniczone możliwości ustawienia i niczym kameleon dostosuje się do sytuacji. Dzięki dzielonemu oparciu może być wykorzystywana w wielu ustawieniach, łatwo ją przekształcić z sofy w leżankę lub w łóżko. Idealnie wpasowuje się do koncepcji funkcjonalnej sofy z powodu minimalistycznego designu i wygody materaca. 

Dzięki zaokrąglonym, czarnym metalowym nogom, sofa świetnie wpisuje się industrialną stylistykę. Choć błyszczące nogi nawiązują do połowy lat 60., jednocześnie dodają świeżego, nowoczesnego stylu. Ten element nadaje Splitback Cuno zupełnie nowego akcentu i podkreśla jej współczesny i jednocześnie klasyczny design.

Sofa występuje w kilku zaprezentowanych tu tkaninach standardowych. Istnieje też możliwość zamówienia jej w tkaninach niestandardowych, wówczas czas oczekiwania na zamówienie ulega wydłużeniu. W przypadku wyboru tkaniny niestandardowej, prosimy o podanie numeru i nazwy tej tkaniny w komentarzu do zamówienia. 

Szczegóły produktu
95-74101020525-12
79 cm
241cm
94 cm
330 kg
39 cm
55 cm
59 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: