Splitback Frej sofa rozkładana

Innovation Living

Splitback Frej sofa rozkładana
  • Splitback Frej sofa rozkładana
  • Splitback Frej sofa rozkładana
Innovation Living - Splitback Frej sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Splitback Frej sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Frej sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Cena
7 510,00 zł Brutto
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
Splitback Frej - sofa rozkładana o wyraźnie skandynawskiej 'duszy'. Prosta i funkcjonalna. Niezwykle czysta forma, piękne siedzisko idealnie skomponowane z dębowymi nogami i podłokietnikami, które tym razem występują w wersji czarnej! Siadając na Splitback Frej przeniesiesz się w strefę błogiego relaksu praktykując duński hugge - kwintesencję wygody, komfortu i wewnętrznej równowagi. 

Splitback Frej występuje aż 6 tkaninach i w 2 wykończeniach podłokietników: czarnym i dębowym. Na prezentowanych zdjęciach pokazujemy sofę w tkaninie 509 Elegance antracite ( obicie na specjalne zamówienie). Sofa występuje na nich w towarzystwie foteli z funkcją rozkładania, które dostawiane do sofy tworzą szezlong. Podana cena dotyczy samej 3 osobowej sofy. Fotele stanowią osobny produkt. 


Budowa sofy pozwala na zmianę pozycji zagłówka delikatnie odchylając go do tyłu. 
Wymiar łóżka po rozłożeniu: 115 x 210 cm. Materac sprężynowy. Rama stalowa czarna. Nogi i podłokietniki - lity dąb lakierowany na czarno lub w odcieniu naturalnym. 

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 5 - 7 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Innovation Living, więc jeśli masz pytania o produkt napisz do nas na info@designzoo.pl.
Zapewnimy darmową dostawę na terenie kraju wraz w gwarancją wniesienia. 

Szczegóły produktu
79 cm
200 cm poduchy oparcia/ 232 cm całość z podłokietnikami
poducha siedziska 58 cm/ z podłokietnikiem 99 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: