CH163 I Sofa

Carl Hansen

CH163 I Sofa
  • CH163 I Sofa
  • CH163 I Sofa
  • CH163 I Sofa
Carl	Hansen - CH163 I Sofa - Sofy Trzyosobowe
Carl	Hansen - CH163 I Sofa - Sofy Trzyosobowe Carl	Hansen - CH163 I Sofa - Sofy Trzyosobowe Carl	Hansen - CH163 I Sofa - Sofy Trzyosobowe
Cena
29 470,00 zł Brutto
Kolor
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Trzyosobowa sofa CH163 to niezwykle solidny i komfortowy projekt Hansa J. Wegnera z 1965 roku. Ponownie uruchomiono ją w 2013 roku, kiedy zwróciła na siebie uwagę Carla Hansena & Søna podczas przeglądania archiwalnych zdjęć tego słynnego projektanta.

CH163 Sofa jest przykładem tego, jak wielką wagę Wegner przywiązywał do funkcjonalnych detali, którym nadawał dekoracyjnego charakteru. 3-osobowa sofa CH163 to projekt w nieco surowym stylu, który pokazuje, że nawet najmniejszy szczegół ma znaczenie i może stać się znakiem rozpoznawczym mebli.

W przypadku CH163 taką rolę pełnią powiększone zaślepki w podłokietnikach, które ukrywają śruby w górnej części charakterystycznie ukształtowanych nóg, które mocują tapicerkę podłokietnika do drewnianej ramy. Nasadkę, ze względów dekoracyjnych, zaprojektowano by była większa, przesunięta nieco do tyłu z przodu nóg i umieszczona tak, aby słoje były w kierunku poprzecznym do słojów nóg.

Sofa CH163 to połączenie solidnej, drewnianej ramy, puchowego wypełnienia i mocnej tapicerki. Dzięki temu Hans J. Wegner uzyskał miękki i przyjemny komfort w geometrycznej formie. Sofa dostępna jest w wielu wykończeniach drewna i opcjach tkanin. Co więcej, w ofercie posiadamy także mniejszą, dwuosobową sofę CH162.

Szczegóły produktu
76 cm
195 cm
77 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: