Rico 3 Seater- Boucle

Ferm Living

Rico 3 Seater- Boucle
  • Rico 3 Seater- Boucle
  • Rico 3 Seater- Boucle
  • Rico 3 Seater- Boucle
  • Rico 3 Seater- Boucle
  • Rico 3 Seater- Boucle
Ferm Living - Rico 3 Seater- Boucle - Sofy Trzyosobowe
Ferm Living - Rico 3 Seater- Boucle - Sofy Trzyosobowe Ferm Living - Rico 3 Seater- Boucle - Sofy Trzyosobowe Ferm Living - Rico 3 Seater- Boucle - Sofy Trzyosobowe Ferm Living - Rico 3 Seater- Boucle - Sofy Trzyosobowe Ferm Living - Rico 3 Seater- Boucle - Sofy Trzyosobowe
Cena
15 250,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Rico 3-seater Bouclé to nietuzinkowy projekt marki Ferm Living. Dzięki miękkim liniom i wyrazistej formie, sofa trzyosobowa Rico w tkaninie bouclé jest bardzo eleganckim przykładem duńskiego wzornictwa. Nietuzinkowa sylwetka, zaokrąglony kształt i klasyczny design zachwycają od pierwszego wejrzenia. 

Rico 3-seater Bouclé jest obita ponadczasową i bardzo modną tkaniną bouclé. Dzięki temu uzyskujemy ekskluzywną i pętelkową fakturę powierzchni.  To bardzo miękki i wygodny materiał utkany z nierównej przędzy. Sofa Rico Bouclé to drewniana konstrukcja i formowana pianka, a oparcie wykonane jest z pianki i stalowej konstrukcji.

Dzięki swoim krzywiznom, cała seria Rico – od foteli po sofy, dodaje pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego wyrazu. Dodatkowo, zapraszająca sylwetka i komfortowe materiały sprawiają, że odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. Ferm Living to duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
100107202
79 cm
210 cm
Bouclé: 35% acrylic, 24% polyester, 19% viscose, 14% cotton, 5% linen and 3% other fibres.
81.5 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: