Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater

Kragelund

Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
 • Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater
Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe
Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe Kragelund - Sofa Egsmark Cane Webbing, 3-seater - Sofy Trzyosobowe
Cena
8 370,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

 • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
 • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
 • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Trzyosobowa sofa Egsmark Cane Webbing marki Kragelund to połączenie fenomenalnego designu, najwyższej jakości wykonania i atrakcyjnej ceny. Zachwyca nie tylko designem, ale i komfortem użytkowania. Jest piękna, stylowa, elegancka i absolutnie ponadczasowa.

Sofa Egsmark Cane Webbing prezentuje się doskonale z każdej strony – nóżki stanowią jednocześnie podstawę, która w ciekawy sposób zakończona jest z tyłu oparcia sofy. Na uwagę zasługują tu jednak przede wszystkim podłokietniki sofy. Dębowa i olejowana rama, a do tego rattanowa plecionka w środku dodają projektowi ekskluzywnego charakteru. To przykład nieprzemijającego wzornictwa, które niezmiennie zachwyca.

Oparcie sofy wykonano z pianki HR 40 kg, a górną warstwę z miękkiej watoliny. Siedzisko to także pianka HR 40 kg, a zatem o dużej gęstości, a także konstrukcja typu sandwich i przyjemna watolina. Są to bardzo trwałe i wygodne materiały.

Kragelund to marka, która rzuciła wyzwanie światu i od lat kontroluje łańcuch dostaw by zminimalizować koszty, a przy tym zmaksymalizować jakość produktu. Od lat udowadnia, że duńskie wzornictwo w parze z najwyższą jakością i do tego w atrakcyjnej cenie jest możliwe. Produkuje designerskie, funkcjonalne i trwałe sofy od 1978 roku. Wszystko oparte jest na duńskiej tradycji projektowania i wysokim kunszcie mebli. Misją marki jest zapewnienie wysokiej jakości za odpowiednią cenę. 

Trzyosobowa sofa Egsmark Cane Webbing dostępna jest w szerokiej palecie tkanin, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Produkt jest dostępny i tworzony na zamówienie. Sofa Egsmark Cane Webbing występuje także w mniejszym wariancie dwuosobowym. Dodatkowo, w ofercie znajduje się także fotel.

Jeśli masz jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
74 cm
210 cm
78 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: