KORNUM 2 seater + open end

Kragelund

KORNUM 2 seater + open end
  • KORNUM 2 seater + open end
  • KORNUM 2 seater + open end
  • KORNUM 2 seater + open end
  • KORNUM 2 seater + open end
Kragelund - KORNUM 2 seater + open end - Sofy Skandynawskie
Kragelund - KORNUM 2 seater + open end - Sofy Skandynawskie Kragelund - KORNUM 2 seater + open end - Sofy Skandynawskie Kragelund - KORNUM 2 seater + open end - Sofy Skandynawskie Kragelund - KORNUM 2 seater + open end - Sofy Skandynawskie
Cena
9 765,00 zł Brutto
Podstawa
Tkanina
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Projekt: Emil Højfeldt

Sofa Kornum marki Kragelund to kwintesencja luksusu i najwyższej jakości wykonania w bardzo przystępnej cenie. Do jej produkcji wykorzystano trwałe i jakościowe materiały, dzięki czemu jest to wybór odpowiedni dla tych, którzy poszukują projektu kompleksowego.

Sofa Kornum posiada drewnianą ramę, a siedzisko wypełnione jest połączeniem sprężyn typu No-zag i kieszeniowych. Sprężyny wyściełano grubą warstwą niezwykle miękkiej pianki, która gwarantuje nie tylko komfort, ale i doskonały wygląd.

Ta wyjątkowa sofa dostępna jest w wielu tkaninach, rozmiarach i kombinacjach. Jest przykładem idealnego połączenia skandynawskiego wzornictwa i międzynarodowych trendów. Jest bardzo estetyczna i komfortowa. 

Wycena dotyczy sofy bez poduch, które są osobnym produktem do kupienia na naszej stronie. 

Kragelund to duńska marka specjalizująca się w produkcji sof. Od 1978 roku produkuje meble tapicerskie oparte na duńskiej tradycji projektowania i wysokim kunszcie mebli. Ich misją jest zapewnienie wysokiej jakości za odpowiednią cenę.

Produkt dostępny na zamówienie.

Stronę szezlonga wybieramy z perspektywy patrzenia na sofę, nie z perspektywy siedzenia na niej. Poduchy na niektórych z prezentowanych zdjęć są osobnym produktem dostępnym  w naszym sklepie. 

Jeśli masz jakieś pytania zapraszamy do kontaktu na info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
290 cm
100 cm / 220 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: