

LIV- minimalistyczna, duńska sofa z szezlongiem, która dzięki sile prostoty, obroni się w niemalże każdym wnętrzu.
Sofa Liv to horyzontalne linie, nadające Twojemu salonowi nowoczesny i dynamiczny charakter. Dla kontrastu klasyczne podziały na segmenty czy drewniane nóżki przywodzą na myśl lata sześćdziesiąte czy siedemdziesiąte.
Sofa Liv to zachowawcza i bardzo powściągliwa forma, która będzie świetnym rozwiązaniem dla osób poszukujących ascetycznych form.
Rama sofy wykonana jest z litego drewna, płyty pliśniowej i laminowanej płyty wiórowej. Poduszki oparcia są ruchome i mają zdejmowane pokrowce, poduszki siedziska są przymocowane na stałe. nogi czarne, metalowe malowane proszkowo.
Pianka siedziska 30kg/120 N,
pianka oparcia 23kg/60N
Produkt dostępny na zamówienie. Czas realizacji zamówienia 6 - 8 tygodni. Wszelkie dodatkowe pytania prosimy kierować na adres info@desigzoo.pl Zapewniamy darmowy transport wraz w wniesieniem na terenie całego kraju.