Rikke sofa z szezlongiem rozkładana

designzoo sofas

Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
  • Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
  • Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
  • Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
  • Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
  • Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
  • Rikke sofa z szezlongiem rozkładana
designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie
designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie designzoo sofas - Rikke sofa z szezlongiem rozkładana - Sofy Skandynawskie
Cena
7 441,00 zł Brutto
Tkanina
Model
Nóżki
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Rikke - sofa z szezlongiem rozkładana

to rozkładana sofa z wygodnymi, szerokimi podłokietnikami. Siedzisko sofy składa się z jednego modułu gąbki. Oparcie to 3 miękkie, dwustronne poduchy wypełnione mieszanką drobinek gąbki i silikonowych kuleczek. Rama sofy została wykonana z kombinacji litego drewna sosnowego, sklejki i płyty wiórowej. Do opcji spania wykorzystano materac kieszonkowy. 

Rikke to funkcjonalna sofa o wygodnym jednoczęściowym siedzisku, miękkich poduchach w oparciu i grubych, gwarantujących komfort siedzenia i leżenia, podłokietnikach. Sofa ma ładne proporcje mimo posiadania mechanizmu rozkładania nie jest przysadzista. Wygląda atrakcyjnie i z powodzeniem może być sofą do salonu z opcją codziennego rozkładania. Sofa posiada pojemnik na pościel. 

Prezentowane zdjęcia sofy to zdjęcia poglądowe. Sofa dostępna jest w 2 tkaninach. Tkaniny Riviera i Soul mają parametry wytrzymałości w 3, najwyższej kategorii (powyżej 45.00 cykli) w teście Martindale'a. W 5-stopniowej skali odporności na kulkowanie się posiadają ocenę 4-5. Skład tkaniny to 100% poliester. 

Produkt na zmówienie. Czas oczekiwania 8 tygodni. 
Szczegóły produktu
82 cm
241 cm
159 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: