Silhouette Sofa

HAY

Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
  • Silhouette Sofa
HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie
HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie HAY - Silhouette Sofa - Sofy Skandynawskie
Cena
10 444,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Silhouette Sofa - urzekająca sofa od Hay zaprojektowana przez miedzynarodowy, duńsko-włoski duet projektantów, GamFratesi. 
Projekt sofy Silhouette zainicjowały dwie równoległe linie na kanciastym froncie i obłości oparcia, które po godzinach analiz i dyskusji projektantów, ewoluował do obecnego kształtu. Założeniem projektantów było stworzenie sofy która będzie zarówno formalna jak i przytulna. Rozwiązaniem okazało się zgrabne zagranie z dwoma wysokościami placów sofy, z czego wysokie oparcie sugerowane jest raczej do przestrzeni publicznych. Ekskluzywnym detalem Sofy Silhouette jest elegancka skórzana lamówka.
Sofa Highback to świetne rozwiązanie dla restauracji, poczekalni czy biur, gdzie marzymy o odrobinie, choćby pozornej prywatności.

Sofa jest dostępna ponadto w opcji dwu i trzyosobowej na czterech rodzajach nóg dębowych (olejowane i dymione), stalowych oraz chromowanych.

Tkaniny pochodzą od renomowanego duńskiego producenta Kvadrat. Wszystkie szczegóły na temat tkanin dostępne na stronie :

https ://kvadrat.dk/products?group_types=upholstery 

1 grupa cenowa tkanin - Linara ,Olavi 

2 grupa tkanin - Ruskin 

3 grupa cenowa tkanin - Roden

4 grupa cenowa tkanin - Hallingdal

5 grupa cenowa tkanin - Balder, Coda

Sofa prezentowana na zdjęciu na białym tle jest tapicerowana tkaniną Coda100.
Cena dotyczy sofy 2 osobowej w tkaninie w 1 grupie cenowej.

Sofa jest dostępna na zamówienie. Zapewniamy darmowy transport. Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję marki Hay.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
72,5 cm
90,5 cm
171 cm
60 cm
43 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: