In Between SK14

&Tradition

In Between SK14
  • In Between SK14
  • In Between SK14
  • In Between SK14
  • In Between SK14
  • In Between SK14
&Tradition - In Between SK14 - Stoliki kawowe
&Tradition - In Between SK14 - Stoliki kawowe &Tradition - In Between SK14 - Stoliki kawowe &Tradition - In Between SK14 - Stoliki kawowe &Tradition - In Between SK14 - Stoliki kawowe &Tradition - In Between SK14 - Stoliki kawowe
Cena
2 200,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stolik kawowy In Between SK14 jest rozszerzeniem kolekcji mebli In Between i doskonale wpasowuje się w charakterystykę tej serii. W staranny sposób odzwierciedla jej aspekty, od delikatnej krzywizny po rozstaw nóg na zewnątrz. 

Stolik In Between jest wykonany z frezowanego litego drewna, które następnie jest olejowane lub lakierowane. Występuje w trzech wykończeniach: dąb lakierowany na czarno, dąb biały olejowany i dąb palony olejowany. Stoliki kawowe In Between występują w trzech wielkościach, prezentowany tutaj SK14 jest średni co do wielkości.

Serię In Between zapoczątkowało krzesło, a później dołączyły do niego stoły i stoliki. To projekty, w których tak samo istotna jest przestrzeń pozytywna, jak i negatywna. Tu na ostateczny odbiór projektu składają się nie tylko drewniane formy, ale także luki pomiędzy nimi. 

To element kolekcji, którą dla &Tradition zaprojektował Sami Kallio. Wielokrotnie nagradzany projektant, który klasycznym kształtom i materiałom nadaje współczesnej ekspresji. Nowoczesne metody produkcji i rzemieślnicze techniki, a także kultywowanie nordyckiego dziedzictwa to znaki szczególne twórczości Kallio.

Szczegóły produktu
20982300
40 cm
60 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: