Rebar Coffee Table

HAY

Rebar Coffee Table
  • Rebar Coffee Table
  • Rebar Coffee Table
  • Rebar Coffee Table
  • Rebar Coffee Table
HAY - Rebar Coffee Table - Stoliki kawowe
HAY - Rebar Coffee Table - Stoliki kawowe HAY - Rebar Coffee Table - Stoliki kawowe HAY - Rebar Coffee Table - Stoliki kawowe HAY - Rebar Coffee Table - Stoliki kawowe
Cena
1 479,00 zł Brutto
Wyprzedane Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Rebar Coffe Table - stolik kawowy od Hay, zaprojektowany przez belgijskiego projektanta Sylviana Willenza, którego brukselskie studio projektowe było nagradzane szeregiem najbardziej prestiżowych nagród w świecie wzornictwa.
Kolekcja Rebar to osobliwa seria stolików kawowych i pomocniczych, która w zaskakujący i umiejętny sposób, łączy w sobie materiały z dwóch przeciwległych światów. Ekskluzywny i elegancki, czarny marmur, został zestawiony z surowymi, industrialnymi, stalowymi prętami i metalowymi tacami.
Dzięki temu zabiegowi, luksusowy kamień staje się mniej pretensjonalny i oficjalny. Seria Rebar jest dedykowana do przestrzeni zarówno prywatnych jak i publicznych. Polerowany, marmurowy blat ma grubość 18mm.

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania to 4 tygodnie. 

Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję marki HAY.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
930207
40,5 cm
49 cm
80 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: