Shuffle table MH1

&Tradition

Shuffle table MH1
  • Shuffle table MH1
  • Shuffle table MH1
  • Shuffle table MH1
&Tradition - Shuffle table MH1 - Stoliki kawowe
&Tradition - Shuffle table MH1 - Stoliki kawowe &Tradition - Shuffle table MH1 - Stoliki kawowe &Tradition - Shuffle table MH1 - Stoliki kawowe
Cena
2 680,00 zł
2 090,40 zł Brutto -22%
Kolor
na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Shuffle Table MH1 to niezwykły i absolutnie unikatowy projekt, który z miejsca zasakrabił sobie serca miłośników designu. I nic dziwnego! Stół Shuffle przywołuje obrazy klasycznych, drewnianych zabawek. Dzięki jego nietuzinkowej budowie, sami możemy decydować o ostatecznym wyglądzie stolika. 

Stolik Shuffle &Tradition składa się z różnokolorowych elementów o wielu kształtach, które możemy ułożyć na podstawie w dowolnej kolejności. Pozwala to nie tylko na umiejscowienie blatu na pożądanej przez nas wysokości, ale na możliwości zmian w zależności od potrzeb i… humoru. Stąd z resztą jego nazwa – Shuffle.

Stolik stworzyła Mia Hamborg, norweska projektantka, która zainspirowała się zabawką Brio Stacking Clown, którą miała jako dziecko. Jej celem było sprawienie, by ludzie czuli radość, gdy patrzą na ten projekt. Trzeba przyznać, że udało jej się to osiągnąć – wystarczy spojrzeć na Shuffle.

Stół uosabia nordyckie podejście do projektowania. Funkcjonalność w parze z humorem owocuje właśnie takimi ujmującymi projektami. Wszystkie części stołu wykonane są z lakierowanego MDF i litego drewna. Lakierowane części są dodatkowo pokryte specjalną powłoką, która zapewnia trwałość powierzchni o wysokim połysku.

Stolik Shuffle ożywia nordyckie rzemiosło toczenia drewna. Do produkcji wykorzystywana jest pochodząca z epoki wikingów nożna tokarka słupowa, która obraca drewno i kształtuje je za pomocą ostrego narzędzia.

Teraz Shuffle Table MH1 dostępny jest także w nowej kombinacji kolorów: Array.

Szczegóły produktu
701031
69 cm
45 cm
11 kg
Wszystkie elementy stołu wersji Black wykonane są z mielonego i polerowanego marmuru oraz lakierowanej płyty MDF i drewna bukowego. Części lakierowane są powlekane poliuretanem w celu zapewnienia im trwałości i połysku
Marmur, poliuretan, lakierowana płyta MDF, lity buk

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Inne produkty w tej kategorii: