CH 56 I Barstool

Carl Hansen

CH 56 I Barstool
  • CH 56 I Barstool
Carl	Hansen - CH 56 I Barstool - Stołki Barowe
Cena
3 648,00 zł Brutto
Kolor
Siedzisko
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stołek barowy CH56 to wyjątkowe dzieło wielkiego Hansa J. Wegnera. To niezwykle elegancki i zachęcający produkt, który stworzy wspaniałą atmosferę w Twojej kuchni, barze lub restauracji. Jest niezwykle solidny i stylowy.

Hans J. Wegner stworzył CH56 Barstool w 1985 roku. Jego podstawa wykonana jest z litego drewna, siedzisko jest tapicerowane i pokryte skórą, a pierścień wykonany jest ze stali nierdzewnej. To kwintesencja duńskiego designu – jest niezwykle prosty i minimalistyczny, a jednocześnie pełen wyrazu – elegancki i przyjemny w odbiorze.

Hoker CH56 jest bardzo wytrzymały o solidny. Posiada cztery lekko pochylone nogi, a pierścień utrzymujący nogi razem, zapewnia stabilność i miejsce odpoczynku dla stóp osoby siedzącej. Konstrukcja jest więc doskonale przemyślana, a jednocześnie designerska. 

Stołek CH56 ma wysokość 76 cm, ale posiada także swój niższy odpowiednik – CH58 o wysokości 68 cm, który również jest dostępny w naszej ofercie. Wyższy CH56 Barstool Carl Hansen & Søn jest odpowiedni do ustawienia obok baru, a jego niższa wersja doskonale odnajdzie się także przy kuchennym blacie. 

Produkty marki Carl Hansen & Søn to więcej niż meble. To hołd dla dumnej tradycji charakterystycznego i pięknego rzemiosła. Tu nic nie jest przypadkowe. W kolekcji marki znajdziecie wiele projektów wielkich mistrzów, w tym prezentowany tu CH56 Barstool Hansa J. Wegnera.

Stołek barowy CH56 występuje w wielu wariantach podstawy, a także w skórach wielu kategorii i grup cenowych. Prezentowane tu ceny są przykładowe dla skór grupy pierwszej. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl 

Szczegóły produktu
76 cm
39 cm
35 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: