CH 58 I Barstool

Carl Hansen

CH 58 I Barstool
  • CH 58 I Barstool
Carl	Hansen - CH 58 I Barstool - Stołki Barowe
Cena
3 648,00 zł Brutto
Kolor
Siedzisko
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Hans J. Wegner stworzył CH58 Barstool w 1985 roku. Jego podstawa wykonana jest z litego drewna, siedzisko jest tapicerowane i pokryte skórą, a pierścień wykonany jest ze stali nierdzewnej. To kwintesencja duńskiego designu – jest niezwykle prosty i minimalistyczny, a jednocześnie pełen wyrazu – elegancki i przyjemny w odbiorze.

Stołek barowy CH58 to jedna z dwóch wersji hokerów projektu wielkiego Hansa J. Wegnera. To niezwykle elegancki i zachęcający produkt, który stworzy wspaniałą atmosferę w Twojej kuchni, barze lub restauracji. Jest niezwykle solidny i stylowy.

Stołek CH58 ma wysokość 68 cm, ale posiada także swój wyższy odpowiednik – CH56 o wysokości 76 cm, który również jest dostępny w naszej ofercie. Niższa wersja – CH58 Barstool Carl Hansen & Søn doskonale odnajdzie się także przy kuchennym blacie, a wyższy hoker jest odpowiedni do ustawienia obok baru. 

Hoker CH58 jest bardzo wytrzymały o solidny. Posiada cztery lekko pochylone nogi, a pierścień utrzymujący nogi razem, zapewnia stabilność i miejsce odpoczynku dla stóp osoby siedzącej. Konstrukcja jest więc doskonale przemyślana, a jednocześnie designerska. 

Produkty marki Carl Hansen & Søn to więcej niż meble. To hołd dla dumnej tradycji charakterystycznego i pięknego rzemiosła. Tu nic nie jest przypadkowe. W kolekcji marki znajdziecie wiele projektów wielkich mistrzów, w tym prezentowany tu CH58 Barstool Hansa J. Wegnera.

Stołek barowy CH58 występuje w wielu wariantach podstawy, a także w skórach wielu kategorii i grup cenowych. Prezentowane tu ceny są przykładowe dla skór grupy pierwszej. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
68 cm
36 cm
35 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: