Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane)

&Tradition

Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane)
  • Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane)
  • Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane)
&Tradition - Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane) - Stołki Barowe
&Tradition - Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane) - Stołki Barowe &Tradition - Pavilion AV15 Bar Stool (całkowicie tapicerowane) - Stołki Barowe
Cena
2 950,00 zł
2 360,00 zł Brutto -20%
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Pavilion AV15 Bar Stool

Obiekt The Langelinie Pavilion położony jest na terenie zamku w Kastellet w Kopenhadze i roztacza się z niego widok na nadmorską promenadę. Dokładnie tam mieszka Mała Syrenka. Pierwszy pawilon został zbudowany w 1885 roku. Drugi został dobudowany w 1902 roku dla Royal Danish Yacht Club, ale został niestety zniszczony podczas II wojny światowej. Obecny pawilon powstał w 1958 roku. Architekci Eva i Niels Koppel stworzyli go w hołdzie modernizmu. 

Wyzwanie polegało na zaprojektowaniu krzesła nadającego się do układania, i  które służyłoby do siedzenia dla dużych ilości osób w tym kultowym, wielofunkcyjnym lokalu, Pawilonie Langelinie. Torbjørn Anderssen i Espen Voll chcieli połączyć wczesny modernizm z jego nową edycją. "Często krzesła rurowe zbudowane są pod stałymi kątami" - zauważa Anderssen. "Chcieliśmy uzyskać swobodniejszą formę ekspresji i sprawdziliśmy pomysł wygiętych rur połączonych z wygiętą sklejką." "Krzesło Pavilion sprawia lekkie wrażenie, dzięki wąskim ramionom i nogom, które nadają mu delikatny wygląd" - wyjaśnia Voll. "Miękka estetyka w wyprofilowanej sylwetce". Efektem ich pracy jest liryczne, pełne wdzięku i poetyckie krzesło. 

Pavilion Counter Stool AV15 to barowa propozycja krzeseł Pavilion z tapicerowanym siedziskiem i oparciem, zaprojektowanych przez Anderssen & Voll od &Tradition.

Stołki dedykowane są do przestrzeni, w których chcielibyśmy uniknąć wrażenia przytłoczenia i zagracenia.

Konstrukcja ze stalowych rurek jest wytrzymała i stabilna.

Wymiary:

Głębokość: 48cm , Szerokość: 50cm , Wysokość: 85cm 

Wysokość siedziska: 65cm 

Waga: 5 kg

Stołek dostępny jest w wielu wersjach tapicerki, zawsze z czarnymi metalowymi nogami. Prezentowana przez nas Wersja cenowa to krzesło w tkaninie z pierwszej grupy cenowej. Wersja na zdjęciu może się różnić cenowo.

Produkt dostępny na zamówienie.

Szczegóły produktu
50161002
95 cm
52 cm
50 cm
5.3 kg
75 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: