Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)

&Tradition

Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)
  • Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)
  • Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)
&Tradition - Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko) - Stołki Barowe
&Tradition - Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko) - Stołki Barowe &Tradition - Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko) - Stołki Barowe
Cena
2 446,00 zł
1 956,80 zł Brutto -20%
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Pavilion AV8 Counter Chair

Obiekt The Langelinie Pavilion położony jest na terenie zamku w Kastellet w Kopenhadze i roztacza się z niego widok na nadmorską promenadę. Dokładnie tam mieszka Mała Syrenka. Pierwszy pawilon został zbudowany w 1885 roku. Drugi został dobudowany w 1902 roku dla Royal Danish Yacht Club, ale został niestety zniszczony podczas II wojny światowej. Obecny pawilon powstał w 1958 roku. Architekci Eva i Niels Koppel stworzyli go w hołdzie modernizmu. 

Wyzwanie polegało na zaprojektowaniu krzesła nadającego się do układania, i  które służyłoby do siedzenia dla dużych ilości osób w tym kultowym, wielofunkcyjnym lokalu, Pawilonie Langelinie. Torbjørn Anderssen i Espen Voll chcieli połączyć wczesny modernizm z jego nową edycją. "Często krzesła rurowe zbudowane są pod stałymi kątami" - zauważa Anderssen. "Chcieliśmy uzyskać swobodniejszą formę ekspresji i sprawdziliśmy pomysł wygiętych rur połączonych z wygiętą sklejką." "Krzesło Pavilion sprawia lekkie wrażenie, dzięki wąskim ramionom i nogom, które nadają mu delikatny wygląd" - wyjaśnia Voll. "Miękka estetyka w wyprofilowanej sylwetce". Efektem ich pracy jest liryczne, pełne wdzięku i poetyckie krzesło. 

Pavilion AV8 Counter Chair to barowa propozycja krzeseł Pavilion z tapicerowanym siedziskiem, zaprojektowanych przez Anderssen & Voll od &Tradition.

Stołki dedykowane są do przestrzeni, w których chcielibyśmy uniknąć wrażenia przytłoczenia i zagracenia.

Konstrukcja ze stalowych rurek jest wytrzymała i stabilna.

Wymiary:

Głębokość: 48cm , Szerokość: 50cm , Wysokość: 85cm 

Wysokość siedziska: 65cm 

Waga: 5 kg

Stołek dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: w lakierowanym, barwionym i naturalnym dębie oraz w lakierowanym orzechu. Oraz w wielu wersjach tapicerki. Wersja prezentowana tutaj jest w lakierowanym orzechu i tkaninie z pierwszej grupy cenowej.

Produkt dostępny na zamówienie.

Szczegóły produktu
50071002
85 cm
60 cm
48 cm
5 kg
65 cm / 75 m

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: