Taro dining table

Fredericia

Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
Fredericia - Taro dining table - Stoły & Biurka
Fredericia - Taro dining table - Stoły & Biurka Fredericia - Taro dining table - Stoły & Biurka Fredericia - Taro dining table - Stoły & Biurka Fredericia - Taro dining table - Stoły & Biurka Fredericia - Taro dining table - Stoły & Biurka
Cena
11 890,00 zł Brutto
Rozmiar
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Taro dining table -  to seria stołów jadalnianych, wykonana z litego dębu, zaprojektowana przez Jaspera Morrisona in 2016, wybitnego brytyjskiego projektanta. 

Stół jest wykonany w Danii, z największą starannością, ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Jakość wykonania i dobór materiału gwarantuje, że mebel będzie służył przez długie lata w jadalni, w kuchni, czy w pracowni. 
Drewno wykorzystane do produkcji stołów Taro pochodzi z europejskich drzewostanów, posiadających odpowiedzialną politykę wyrębu i prowadzących odpowiedzialną politykę nasadzania drzew. 
Projekt stołu Taro to swoisty hołd projektanta dla Børge Mogensen'a autora stołów, które stały się ikonami w historii wzornictwa.


Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 - 8 tygodni. Przypominamy, że prowadzimy sprzedaż wszystkich produktów marki FREDERICA. Jeśli nie znalazłeś produktu, którego szukałeś lub jeśli masz dodatkowe pytania o produkt skontaktuj się z nami pod adresem info@designzoo.pl


Szczegóły produktu
6100-3
73 cm
W zależności od modelu 80 cm lub 93,5 cm lub średnica 120 cm lub 130 cm
W zależności od modelu 180 cm/220 cm/280 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: