ARC Table Large Ø100

Wendelbo

ARC Table Large Ø100
  • ARC Table Large Ø100
  • ARC Table Large Ø100
  • ARC Table Large Ø100
  • ARC Table Large Ø100
  • ARC Table Large Ø100
Wendelbo - ARC Table Large Ø100 - Stoły Skandynawskie
Wendelbo - ARC Table Large Ø100 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Large Ø100 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Large Ø100 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Large Ø100 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Large Ø100 - Stoły Skandynawskie
Cena
9 060,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stół ARC Table Large to największa z trzech propozycji stolików ARC marki Wendelbo. To wyjątkowy projekt, w którym elementarna jest geometria. W efekcie przemyślanej konstrukcji i doskonałej jakości wykonania, otrzymujemy mebel o rzeźbiarskiej sylwetce, który zachwyca.

Blat stołu o średnicy 100 cm wykonany jest z przydymionego szkła, a podstawa ze stali pokrytej mosiądzem. W ofercie posiadamy także dwa mniejsze stoły ARC: o średnicy 75 cm i 50 cm. W kolekcji Wendelbo znajdują się zarówno meble do użytku prywatnego, jak i te doskonałe do użytku publicznego. Przykładem jest właśnie stół ARC Table Large, który doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni. 

Trwała estetyka, pasja do projektowania i wysokie standardy jakości sprawiają, że kolekcja mebli Wendelbo jest wyjątkowa i ponadczasowa. Wendelbo to duńska marka, która pielęgnuje tradycję skandynawskiego rzemiosła od trzech pokoleń i ożywia innowacyjne i klasyczne projekty, osadzone w nowoczesnym i współczesnym kontekście. Projektowane przez nich meble charakteryzują się silną identyfikacją wizualną, funkcjonalnością i komfortem. Wszystko to z dbałością o drobne szczegóły, które robią wielką różnicę.

Szczegóły produktu
28 cm
100 cm
100 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: