ARC Table Medium Ø75

Wendelbo

ARC Table Medium Ø75
  • ARC Table Medium Ø75
  • ARC Table Medium Ø75
  • ARC Table Medium Ø75
  • ARC Table Medium Ø75
  • ARC Table Medium Ø75
Wendelbo - ARC Table Medium Ø75 - Stoły Skandynawskie
Wendelbo - ARC Table Medium Ø75 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Medium Ø75 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Medium Ø75 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Medium Ø75 - Stoły Skandynawskie Wendelbo - ARC Table Medium Ø75 - Stoły Skandynawskie
Cena
7 050,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stół ARC Table Medium to wyjątkowy projekt, w którym elementarna jest geometria. W efekcie przemyślanej konstrukcji i doskonałej jakości wykonania, otrzymujemy mebel o rzeźbiarskiej sylwetce, który zachwyca. Prezentowany tu model to średnia co do wielkości, z trzech propozycji stolików ARC marki Wendelbo.

Trwała estetyka, pasja do projektowania i wysokie standardy jakości sprawiają, że kolekcja mebli Wendelbo jest wyjątkowa i ponadczasowa. Wendelbo to duńska marka, która pielęgnuje tradycję skandynawskiego rzemiosła od trzech pokoleń i ożywia innowacyjne i klasyczne projekty, osadzone w nowoczesnym i współczesnym kontekście. Projektowane przez nich meble charakteryzują się silną identyfikacją wizualną, funkcjonalnością i komfortem. Wszystko to z dbałością o drobne szczegóły, które robią wielką różnicę.

Blat stołu o średnicy 75 cm wykonany jest z przydymionego szkła, a podstawa ze stali pokrytej mosiądzem. W ofercie posiadamy także dwa inne stoły ARC: o średnicy 100 cm i 50 cm. W kolekcji Wendelbo znajdują się zarówno meble do użytku prywatnego, jak i te doskonałe do użytku publicznego. Przykładem jest właśnie stół ARC Table Medium, który doskonale odnajdzie się w każdej przestrzeni. 

Szczegóły produktu
34,5
75 cm
75 cm

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: