CPH 20 dinning table

HAY

CPH 20 dinning table
  • CPH 20 dinning table
  • CPH 20 dinning table
  • CPH 20 dinning table
HAY - CPH 20 dinning table - Stoły Skandynawskie
HAY - CPH 20 dinning table - Stoły Skandynawskie HAY - CPH 20 dinning table - Stoły Skandynawskie HAY - CPH 20 dinning table - Stoły Skandynawskie
Cena
3 980,00 zł Brutto
Rozmiar
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis
CPH20 - to seria okrągłych stołów i stolików projektu braci Ronana i Erwana Bouroullec, pierwotnie stworzona na zamówienie nowych budynków Uniwersytetu w Kopenhadze. Seria CPH wyróżnia się ponadczasowym charakterem, łącząc w sobie walory estetyczne i wysoką funkcjonalność. Umiejscowienie nóg w formie minimalistycznej litery A sprawia, że przy stole wygodnie może zasiąść kilka osób. Stoły są stabilne, wytrzymałe i łatwe w utrzymaniu czystości.  

Seria CPH20 to 4 rozmiary stołów, od kawowego po obiadowy. Dostępnych jest kilka wykończeń dębowych nóg i blatów, a także blaty pokryte linoleum. Tutaj prezentujemy stoły jadalne w lakierze dębowym i niektórych wykończeniach blatów.

Dostępne kolory blatów w linoleum: czarny, biały, złamana biel, zielony i szary.
Dostępne wykończenia nóg i blatów w fornirze dębowym: naturalny lakierowany, matowy lakierowany, woskowany lub malowany na czarno. 
Jeśli chciałbyś zamówić wersję, której nie ma na zdjęciu prosimy skontaktuj się z nami. Jeśli chciałbyś kupić stolik kawowy wejdź na produkt 'CPH20 coffee table'

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 - 9 tygodni. Na terenie Polski zapewniamy darmową dostawę wraz z gwarancją wniesienia.

Szczegóły produktu
74 cm
90 cm lub 120 cm
Lite drewno dębowe, sklejka, linoleum, lakier lub wosk.

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: