Drop Leaf HM6 Table

&Tradition

Drop Leaf HM6 Table
  • Drop Leaf HM6 Table
  • Drop Leaf HM6 Table
  • Drop Leaf HM6 Table
&Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie
&Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie
Cena
24 700,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Drop Leaf HM6 Table

Projekt: Hvidt & Mølgaard

Oto niezwykle funkcjonalny stół Drop Leaf HM6. Przepiękny duński design, najwyższa jakość wykonania i fenomenalny projekt, który sprawia, że ten stół jest wyjątkowy i nie można przejść obok niego obojętnie.

Stół Drop Leaf zaprojektował słynny duński duet projektowy Hvidt & Mølgaard. Ich celem było stworzenie uniwersalnego elementu, który pasowałby do otoczenia, dostosowywał się do niego i zmieniał w razie potrzeby.

Projekt powstał już w 1956, a teraz powrócił dzięki odnalezionym szkicom w nowej kolekcji &Tradition. Duńska marka z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc wyjątkowe i ponadczasowe produkty.

Stół Drop Leaf, jak sama nazwa wskazuje (ang. spadający liść), zbudowano ze stałym środkiem i z zawiasową częścią po każdej stronie. Dzięki temu można go składać i rozkładać w zależności od potrzeby. Podstawę stołu i blat wykonano z frezowanego litego drewna, a zawiasy i okucia z mosiądzu. Dostępny jest w kolorze litego orzecha lub dębu.

Rodzaje drewna:

White Oiled Oak

Oiled Walnut

Podkładki meblowe występują w zestawie.

Wymiary:

Wysokość: 73cm, Szerokość: 163cm, Głębokość:142cm

Waga

Walnut: 36 kg

Oak: 41 kg

Produkt na zamówienie. 

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
14060092
73 cm
163 cm
142 cm

Specyficzne kody

ean13
5705385017982

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: