LESS IS MORE Table

dk3

LESS IS MORE Table
  • LESS IS MORE Table
  • LESS IS MORE Table
  • LESS IS MORE Table
  • LESS IS MORE Table
  • LESS IS MORE Table
  • LESS IS MORE Table
dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie
dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie dk3 - LESS IS MORE Table - Stoły Skandynawskie
Cena
11 200,00 zł
10 080,00 zł Brutto -10%
Rozmiar
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Stół LESS IS MORE jest alternatywą dla dużych i okazałych drewnianych stołów. Po okresie skupienia się na większych stołach, duńska marka dk3 zdecydowała się na stworzenie cieńszego i drobniejszego projektu, który mimo to zachowa wszystkie cechy klasycznego, drewnianego stołu.

Motywacją jego projektanta, Jacoba Plejdrupa była chęć stworzenia stołu idealnego do mieszkania o małej przestrzeni. Założyciel dk3, który jest szczególnie znany z umiłowania drewnianych stołów, chciał by nawet ci, którzy mają ograniczoną przestrzeń, mogli dołączyć drewniany stół do swojego wnętrza. 

W ten sposób stół LESS IS MORE dk3 wprowadzono w 2012 roku, jako pierwszy stół z cienkich desek na rynku skandynawskim. Projekt oparty jest na oryginalnych zasadach projektowych z innych stołów, solidne drewniane deski osadzone są tutaj na stalowej podstawie. Różni się jednakże wielkością blatu i ramy. Drewniany LESS IS MORE dk3, jak sama nazwa wskazuje, wykonany jest z absolutnego minimum materiałów. 

Blat ma jedynie 19 mm grubości i można go rozłożyć za pomocą dwóch czarnych przedłużek. Dzięki minimalistycznemu połączeniu cienkiego i jednocześnie solidnego blatu, a także stalowej ramy, która zachwyca prostotą, stół wyróżnia się na tle innych i pasuje do niemal każdego wystroju wnętrza.

Poza prezentowanymi tutaj wykończeniami – oak i wild oak, stół występuje także w kolorze black lacquered oak i smoked oak. W ich sprawie prosimy o kontakt na info@designzoo.pl. Istnieje także możliwość dokupienia przedłużek do stołu.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: