Patch HW1 Table

&Tradition

Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
&Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie
&Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie
Cena
15 100,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Patch HW1 Table

Patch HW1 Table to przepiękny, klasyczny i niezwykle funkcjonalny projekt, który nada stylu i charakteru każdej jadalni. Najwyższa jakość produkcji i wykorzystane w tym celu materiały są wartością dodaną. Istnieje możliwość przedłużenia blatu o metr za sprawą rozkładania go za pomocą techniki przedłużania motyla.

Stół Patch to projekt Hee Wellinga, projektanta, którego minimalistyczne i czyste dzieła są nowoczesne, ale jednocześnie silnie nawiązują do duńskiej tradycji projektowania. Idealnie wpasowuje się więc w idee marki &Tradition, która w swoich projektach łączy to co stare i nowe, tworząc tym samym ponadczasowe produkty.

Stół Patch HW1 dzięki swej funkcjonalności nada się do posiłków w mniejszym, jak i w większym gronie.  Jego drewniania podstawa zwieńczona jest gładkim, laminowanym blatem. Zaokrąglone rogi i nogi w kształcie kropli nadają mu subtelności. Metalowe łaty na każdej nodze utrzymują konstrukcję bezpiecznie razem, ale także dodają całemu projektowi uroku.

Stół Patch HW1 występuje w rozmiarze 180 x 90 cm, a po rozłożeniu można go wydłużyć do 280 cm. W ofercie posiadamy także stół Patch HW2, który występuje w rozmiarze 240 x 100 cm. Blat i liście motyla są laminowane, a wszystkie krawędzie fornirowane. Rama i nogi są frezowane z litego drewna i olejowane. Mosiężne łączniki użyte do montażu są odlewane.

Materiały:

Drewno, laminat, mosiądz

Wymiary:

Wysokość: 75cm, 

Szerokość: 180cm/280cm, 

Głębokość: 90cm

Wykończenia drewna do wyboru:

White oiled Oak

Smoked oiled oak

Oiled walnut

Waga:

63.3 kg

Produkt na zamówienie. 

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
20930000
0
75cm
180cm/280cm
90 cm
63.3 kg

Specyficzne kody

ean13
5705385018286

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: