TEN Table Round

dk3

TEN Table Round
  • TEN Table Round
  • TEN Table Round
  • TEN Table Round
  • TEN Table Round
  • TEN Table Round
  • TEN Table Round
dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie
dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie dk3 - TEN Table Round - Stoły Skandynawskie
Cena
22 600,00 zł Brutto
Wykończenie
Średnica
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Jedną z pierwszych marek, które wprowadziły stoły drewniane na rynek skandynawski była marka dk3. Było to w 2009 roku. Dekadę później, założyciel tej marki, Jacob Plejdrup chciał przenieść to dziedzictwo wzornictwa na wyższy poziom – tak powstał jubileuszowy stół TEN table. Wówczas Plejdrup do współpracy zaprosił duńskiego projektanta, Christiana Troelsa. 

Rok później Troels poszedł o krok dalej. Sprawił, że ten ekskluzywny produkt jest dostępny także  w wersji z okrągłym blatem. Stół TEN Table Round to prawdziwe dzieło sztuki. Jest nie tylko piękny, ale także funkcjonalny, bo jego drewniany blat jest rozkładany.

Troels opracował okrągłą wersję w oparciu o tę samą koncepcję projektową, co prostokątny stół. Stół okrągły TEN dk3 charakteryzuje się więc dbałością o detale i jest bardzo precyzyjnie wykonany. Ponownie powstał więc drewniany stół w skandynawskim stylu – minimalistyczny, ale jednocześnie duży, funkcjonalny i podkreślający piękno naturalnego materiału.

Na stół okrągły TEN składają się sześcianowa podstawa i okrągły blat z litego drewna. Podstawa stołu robi ogromne wrażenie – tworzy elegancką scenę dla blatu, nadaje stołowi lekkości, a to za sprawą dopracowanych szczegółów, czyli pięknych, pionowych rowków. Istnieje możliwość dokupienia przedłużek do blatu. Poza pokazanymi tu wykończeniami Wild Oak i Smoked Oak, istnieje także możliwość zamówienia stołu w wykończeniu Walnut lub Oak.

Szczegóły produktu

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: