string

String to lekki i przewiewny system regałów ściennych, który stał się jedną z ulubionych ikon wzornictwa. Zaprojektowany w 1949 roku przez szwedzkie małżeństwo Nilsa i Kasję Strinning jest świetnym przykładem ponadczasowego skandynawskiego stylu.

System String składa się z różnych podstawowych elementów, dostępnych w kilku wariantach rozmiarowych i kolorystycznych. Dzięki temu można go zaaranżować w każdym pomieszczeniu – od salonu, przez przedpokój, aż po kuchnię i łazienkę. Wszystkie elementy możemy dobierać dowolnie, w zależności od naszych potrzeb. String jest nie tylko piękny i funkcjonalny, ale co najważniejsze, bardzo prosty w montażu. Elegancki, minimalistyczny i ciągle udoskonalany, tak aby nadawał się do zastosowania we współczesnym życiu. Bez względu na wybraną wersję Stringa można zamontować go na dowolnej ścianie. Na pewno nada on więcej miejsca w Twoim życiu i w Twojej przestrzeni.

Aby zaprojektować swój własny regał zachęcamy do skorzystania ze specjalnego konfiguratora dostępnego na naszej stronie, a jeżeli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami, bardzo chętnie Ci pomożemy.

produkty

produkty

konfigurator

konfigurator