Świecznik Kubus 4

By Lassen

Świecznik Kubus 4
  • Świecznik Kubus 4
  • Świecznik Kubus 4
  • Świecznik Kubus 4
  • Świecznik Kubus 4
By Lassen - Świecznik Kubus 4 - Świeczniki & Świece
By Lassen - Świecznik Kubus 4 - Świeczniki & Świece By Lassen - Świecznik Kubus 4 - Świeczniki & Świece By Lassen - Świecznik Kubus 4 - Świeczniki & Świece By Lassen - Świecznik Kubus 4 - Świeczniki & Świece
Cena
580,00 zł Brutto
Kolor
Ostatnie sztuki w magazynie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł Darmowa dostawa dla zamówień od 300 zł
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Świecznik Kubus 4 – kultowy świecznik z opcją umieszczenia aż czterech świeczek. Ikona świeczników – idealne połączenie minimalizmu, designu i duńskiego rzemiosła najwyższej jakości.

Świecznik Kubus znacznie wyprzedził swoją epokę. Zaprojektowany już w 1962 roku był pewnego rodzaju przekorną odpowiedzią na modne wówczas przesadnie udekorowane i kruche przedmioty otaczające ówczesnego człowieka.

Jest odzwierciedleniem zamiłowania jego projektanta, Mogensa Lassena, do minimalizmu, równań matematycznych i linii graficznych.

Współcześnie świecznik Kubus zabiera nas do miejsca, w którym wszystko się zaczęło. Do pierwszych oryginalnych miedzianych świeczników wyprodukowanych przez Lassena w latach 60.

Wtedy Kubus był zarezerwowany wyłącznie dla rodziny i bliskich współpracowników architektów. Teraz nadal wytwarzany jest w Danii, a wśród architektów i koneserów designu zyskał miano ikony międzynarodowego projektu.

Wysyłka produktu w ciągu 48h. W przypadku braku w magazynie czas oczekiwania do 6 tygodni.

Szczegóły produktu
10004
1
14 cm
14 cm
Stal, Miedź

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: