Rico Divan L- Tonus 508

Ferm Living

Rico Divan L- Tonus 508
  • Rico Divan L- Tonus 508
  • Rico Divan L- Tonus 508
  • Rico Divan L- Tonus 508
  • Rico Divan L- Tonus 508
  • Rico Divan L- Tonus 508
Ferm Living - Rico Divan L- Tonus 508 - Szezlongi
Ferm Living - Rico Divan L- Tonus 508 - Szezlongi Ferm Living - Rico Divan L- Tonus 508 - Szezlongi Ferm Living - Rico Divan L- Tonus 508 - Szezlongi Ferm Living - Rico Divan L- Tonus 508 - Szezlongi Ferm Living - Rico Divan L- Tonus 508 - Szezlongi
Cena
15 960,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Rico Divan to bardzo unikatowy projekt. Jest niezwykle funkcjonalny i niczym kameleon dostosowuje się do sytuacji. Dzięki okrągłemu oparciu może uchodzić za sofę, ale za sprawą szezlonga łatwo jest przekształcić ją w leżankę.

Rico Divan Tonus jest obita nowoczesną, jasnobłękitną tkaniną Tonus, która nadaje projektowi charakteru i wyrazu. Leżanka Rico Divan to drewniana konstrukcja i formowana pianka, a oparcie wykonane jest z pianki i stalowej konstrukcji.

Rico Divan Tonus to nietuzinkowy projekt marki Ferm Living. Dzięki miękkim liniom i wyrazistej formie, otomana Rico jest bardzo eleganckim przykładem duńskiego wzornictwa. Nietuzinkowa sylwetka, zaokrąglony kształt i klasyczny design zachwycają od pierwszego wejrzenia. 

Ferm Living to duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami. Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu.

Dzięki swoim krzywiznom, cała seria Rico – od foteli po sofy, dodaje pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego wyrazu. Dodatkowo, zapraszająca sylwetka i komfortowe materiały sprawiają, że odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

Szczegóły produktu
1101412821
79 cm
190 cm
Tonus by Kvadrat. 90% new wool and 10% helanca
81.5 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: