Trumpet Coat Stand

Mater Design

Trumpet Coat Stand
  • Trumpet Coat Stand
  • Trumpet Coat Stand
Mater Design - Trumpet Coat Stand - Wieszaki
Mater Design - Trumpet Coat Stand - Wieszaki Mater Design - Trumpet Coat Stand - Wieszaki
Cena
3 399,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Trumpet Coat Stand - wieszak zaprojektowany przez słynne kopenhaskie biuro projektowe Space Copenhagen dla duńskiej marki Mater Design. 
Trumpet Coat Stand jest ręcznie odlewany w piaskowych formach w niewielkiej pracowni rzemieślniczej w północnych Indiach. Sand casting, technologia w której wykonany jest wieszak to starożytna, indyjska technika formowania metalu. Aluminium, wykorzystane do stworzenia wieszaka to, aż w 70% recyklingowane aluminium ! 
Forma wieszaka, który składa się z dziewięciu kielichowych uchwytów to w zasadzie potarzalna forma trąbki w dziesięciu różnych rozmiarach. Wieszak, jest bardzo rzeźbiarski i dominuje w przestrzeni. Trumpet Coat stand zdaje się być zaprojektowany dla melomanów, którzy z łątwością, prócz płaszcza, zawieszą na nim ulubiony kapelusz, czy apaszkę czy torebkę. Dzięki szerokiej, ciężkiej, jednocześnie zgrabnej podstawie, wieszak jest bardzo stabilny i stanowi dekoracyjny element korytarza. 

Produkt dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania to 4 tygodnie. 

Zapewnimy darmowy transport na terenie całego kraju wraz z gwarancją wniesienia.  Przypominamy, że posiadamy w ofercie całą kolekcję Mater Design.
W razie pytań prosimy o kontakt na info@designzoo.pl

Szczegóły produktu
200 cm
64 cm
Partly recycled, sand-casted aluminium
Item no 00226

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: