Wyszukaj

Marka

Cena

0zł - 54800zł

Show/hide more options

Obniżki cen

Lampa jest najważniejsza

Światło, wypełniające pomieszczenie potrafi diametralnie zmienić odbiór, charakter i atmosferę wnętrza. Niejednokrotnie, nieumiejętnie dobrane, zniekształca meble, prześwietlając je lub zmieniając ich kolor.

Światło wpływa bezpośrednio na nasze życie, na zdrowie, samopoczucie i relacje, choć często nie zdajemy sobie z tego sprawy.

Jak ważne jest, aby nasi goście czuli się komfortowo podczas wspólnej kolacji, aby nikt nie był oślepiony, a jednocześnie wszystkie elementy zastawy były widoczne?

Jak ważne jest dla nas, aby oświetleniem zamaskować mniej korzystną ścianę lub odwrócić uwagę od dziury po obrazie, który niedawno zdjęliśmy?

W końcu, jak ważne jest odpowiednie oświetlenie, aby po pracy, spędzić wspaniały wieczór, samemu ze sobą, położyć się na sofie z książką i lampką wina?

Kiedy zachodzi słońce, do naszej inwencji pozostaję zaaranżowanie cieni.

Ze względu na położenie geograficzne i niewielką ilość słonecznych dni, Skandynawowie od zawsze byli bardzo świadomi roli światła i w oświetleniu doszli niemalże do perfekcji.

Duńskie marki, takie jak Gubi, Design For The People, Normann Copenhagen, czy &tradition to światowa czołówka wiodąca prym i wyznaczająca ogólnoświatowe trendy.

Jednak bezsprzecznie, mistrzem światła pozostaje Louis Poulsen, marka, która niezwykle zręcznie gra ze światłem w ikonicznej serii PH, stając się tym samym wzorem, kopiowanym przez niezliczone marki oświetleniowe.

Lampy

Lampy

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 652 pozycji

Tippy, Black

Design For The People
469,00 zł -30% 328,30 zł

BESTSELLERY