Rico Ottoman- Boucle

Ferm Living

Rico Ottoman- Boucle
  • Rico Ottoman- Boucle
  • Rico Ottoman- Boucle
  • Rico Ottoman- Boucle
  • Rico Ottoman- Boucle
  • Rico Ottoman- Boucle
Ferm Living - Rico Ottoman- Boucle - Meble
Ferm Living - Rico Ottoman- Boucle - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Boucle - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Boucle - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Boucle - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Boucle - Meble
Cena
6 190,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Dzięki miękkim liniom i wyrazistej formie, otomana Rico jest bardzo eleganckim przykładem duńskiego wzornictwa. Nietuzinkowa sylwetka, zaokrąglony kształt i klasyczny design zachwycają od pierwszego wejrzenia. Rico Ottoman Bouclé to nietuzinkowy projekt marki Ferm Living.

Rico Ottoman Bouclé jest obita ponadczasową i bardzo modną tkaniną bouclé. Dzięki temu uzyskujemy ekskluzywną i pętelkową fakturę powierzchni.  To bardzo miękki i wygodny materiał utkany z nierównej przędzy. Otomana Rico Bouclé to drewniana konstrukcja i formowana pianka, a oparcie wykonane jest z pianki i stalowej konstrukcji.

Dzięki swoim krzywiznom, cała seria Rico – od foteli po sofy, dodaje pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego wyrazu. Dodatkowo, zapraszająca sylwetka i komfortowe materiały sprawiają, że odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy.

Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. Ferm Living to duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami.

Szczegóły produktu
100105202
41 cm
124 cm
Bouclé: 35% acrylic, 24% polyester, 19% viscose, 14% cotton, 5% linen and 3% other fibres.
69 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: