Rico Ottoman- Brushed

Ferm Living

Rico Ottoman- Brushed
  • Rico Ottoman- Brushed
  • Rico Ottoman- Brushed
  • Rico Ottoman- Brushed
  • Rico Ottoman- Brushed
  • Rico Ottoman- Brushed
Ferm Living - Rico Ottoman- Brushed - Meble
Ferm Living - Rico Ottoman- Brushed - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Brushed - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Brushed - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Brushed - Meble Ferm Living - Rico Ottoman- Brushed - Meble
Cena
5 210,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni
Opis

Dzięki miękkim liniom i wyrazistej formie, otomana Rico jest bardzo eleganckim przykładem duńskiego wzornictwa. Nietuzinkowa sylwetka, zaokrąglony kształt i klasyczny design zachwycają od pierwszego wejrzenia. Rico Ottoman Brushed to nietuzinkowy projekt marki Ferm Living.

Rico Ottoman Brushed jest obita ponadczasową i bardzo modną tkaniną w stonowanych barwach do wyboru. Nadają projektowi ekskluzywnego charakteru. Otomana Rico Brushed to drewniana konstrukcja i formowana pianka, a oparcie wykonane jest z pianki i stalowej konstrukcji.

Zapraszająca sylwetka i komfortowe materiały sprawiają, że odpoczynek jest jeszcze przyjemniejszy. Dzięki swoim krzywiznom, cała seria Rico – od foteli po sofy, dodaje pomieszczeniom eleganckiego i nowoczesnego wyrazu. 

Ferm Living to duńska marka z bazą w Kopenhadze, która współpracuje z rzemieślnikami na całym świecie. Dzięki temu otrzymujemy asortyment, który łączy skandynawską myśl z globalnymi umiejętnościami i tradycjami. Kolekcja mebli, akcesoriów i oświetlenia marki Ferm Living powstaje w sposób zrównoważony, opiera się na pasji do autentycznego projektowania i stawia funkcjonalność na pierwszym miejscu. 

Szczegóły produktu
100105202
41 cm
124 cm
Bouclé: 35% acrylic, 24% polyester, 19% viscose, 14% cotton, 5% linen and 3% other fibres.
69 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: