Wyszukaj

Marka

Cena

0zł - 400zł

Kolor

Rozmiar

Show/hide more options

Nowości

Obniżki cen

Modne plakaty na ścianę

Coś na ścianę. Tylko co? Każdy z nas wie, że dopełnieniem wystroju wnętrza, czy to domowego, czy kawiarni, czy biura, czy gabinetu lekarskiego, jest zawieszenie ‘czegoś na ścianie’. W biurze to często jest kalendarz albo zdjęcia, czy różnego rodzaju wydruki i twórczość własna. W kawiarni, w miejscach użyteczności publicznej i we wnętrzu domowym może to być półka z książkami, kwietnik albo różnego rodzaju sztuka. My proponujemy Wam plakaty! Zachwycają nas ich wyjątkowe style, różnorodność tematów i to, w jaki sposób zostały ujęte. Nasze plakaty możecie zawieszać pojedynczo, jeden obok drugiego lub w skomponowanej grupie. Możecie mieszać tematy lub trzymać się jednej kolekcji. Wszystko zależy od efektu, jaki chcecie uzyskać. Sprzedajemy plakaty w ramkach lub zwinięte w tubach do samodzielnej oprawy. Zapraszamy Was do przejrzenia naszej oferty.

Oryginalne plakaty Hagedornhagen

Twórcy marki pierwotnie współpracowali przy pracy nad fotografią reklamową jako Morganmorell, gdzie podczas dziesięcioletniej działalności zdobyli wiele prestiżowych nagród. Jednak fotografując na zlecenia małych firm i korporacji brakowało im możliwości wyrażania siebie i swoich wizji artystycznych. Dlatego Mads i Anders postanowili stworzyć swój ‘plac zabaw’, firmę, gdzie mogli realizować swoje pomysły. W 2007 roku założyli więc Hagedornhagen. Szybko zorientowali się, że ich wyraźnie skandynawski styl świetnie współgra z nowoczesnymi domami na całym świecie – od Danii, po Japonię i do Nowego Yorku. Istotą plakatów Hagedornhagen jest zadbanie o detal i postawa bezkompromisowa jeśli chodzi o dizajn i jakość. Misją firmy jest sprawić, by każdy z nas na chwilę się zatrzymał i zauważył Świat, w najlepszym stylu i najprościej, jak można. Poznajcie więc plakaty Mads’a i Anders’a. Są inspirowane pięknem natury i zwracają uwagę każdym najmniejszym detalem: płatkiem kwiatu, meszkiem łodyżki, misternie zbudowanymi czułkami żuka. Polecamy serię B ze spektakularnymi owadami i roślinnością na kremowym tle https://designzoo.pl/shop/plakaty-ramy/563-b-3.html. Albo serie żuków i liści na tle białym. Lub może pastelowe motyle albo formy skalne? Koniecznie obejrzyjcie też kwiaty. W sprzedaży posiadamy także małe formy plakatowe tej duńskiej marki, a także pocztówki.

Ładne plakaty Paper Collective

Inna duńska marka specjalizująca się w plakatach i obecna w naszym sklepie to Paper Collective. Trzy najważniejsze wartości PC to odpowiedzialność, zrównoważony rozwój i mocno kreatywna współpraca. Marka produkuje tylko lokalnie w Danii wykorzystując materiały najwyższej jakości, opatrzone ekologicznym certyfikatem w postaci Nordyckiego Łabędzia i certyfikatem FSC pochodzenia drewna na produkcję ram. Firma wierzy, że dobre wzornictwo może dać więcej, niż tylko dobre wrażenie. Dlatego za każdym razem, gdy jesteś artystą współpracującym z PC i gdy jako klient kupujesz ich plakat, wspierasz taką dobroczynną działalność marki, jak na przykład inicjatywa budowy szkoły dla kilkuset dzieci na wiejskich obszarach Nepalu. Poza tym Paper Collective skupia najlepszych i najbardziej ulubionych projektantów, artystów i ilustratorów z całego świata. Dzięki temu jest w stanie tworzyć inspirujące i wyjątkowe prace łącząc je z działalnością charytatywną. Niektóre z serii plakatów są limitowane. Wszystkie są unikatowe i będą wspaniale zdobić domy i wnętrza użyteczności publicznej. Spójrzcie na serię Playground, pełną niesamowitych kolorów i zaskakującej geometrii. Albo na martwe natury, które w przepiękny sposób prezentują detale kwiatów. A co powiecie na dynamiczne portrety kobiece rysowane kredką świecową lub suchym pędzlem.

Plakaty Skandynawskie

Plakaty Skandynawskie

Pokazano 1-16 z pozycji

Pokazano 1-16 z 194 pozycji

Mother

Paper Collective
209,00 zł

BESTSELLERY

Plakaty duńskiego projektanta i artysty

Poznajcie prace duńskiego artysty fotografa i projektanta Carstena Nielsena. Swoje studio BYCDESIGN .S. założył w 2016 roku. Jego prace to wyrafinowane abstrakcje, pełne subtelnych połączeń kolorów i geometrycznych form. Każda praca to wydruk w doskonałej jakości Giclée, osobiście sygnowany przez artystę numerem i własnym podpisem. Koniecznie spójrzcie na plakaty Nielsena.

Plakaty dla najmłodszych

Mado to po japońsku ‘okno’. Oknem na świat pokazującym emocje i uczącym ich rozpoznawania jest kolekcja duńskich marek Paper Collective i All The Way To Paris. To urocze plakaty - emotikony, gdzie surowa, oszczędna forma graficzna współgra z niestandardowymi połączeniami kolorów, które także wpływają na nasze odczucia, kiedy patrzymy na rysunki. Seria dedykowana dla dzieci z powodzeniem może stać się wystrojem mieszkania dorosłych. Bo czy plakat ‘Hungry’ nie jest świetnym dodatkiem nad blatem lub przy stole w naszej kuchni? Albo Zen, który dobrze będzie się prezentować nad biurkiem do pracy lub w sypialni.

Kompozycja plakatów na ścianę

Wybierając plakaty do mieszkania zastanówmy się, gdzie je zawiesimy, ile mamy wolnego miejsca, czy dekoracja dotyczy jednej ściany, czy kilku miejsc i czy przestrzeń jest wystarczająco duża na poszczególne formaty prac. Przy plakatach bardzo wzorzystych, mocno kolorowych zalecamy mniejsze wymiary prac i przy wyborze kilku raczej trzymanie się jednej kolekcji. Taki plakat może grać główną rolę w pomieszczeniu. Jeśli wybieramy prace bardziej stonowane z powodzeniem możemy połączyć kilka serii i różne rozmiary. Elementem łączącym może być temat, sposób prezentacji, geometryczne formy, kolor. Na końcu najważniejsze jest byście dobrze się czuli patrząc na swoją kolekcję!