Jesteś miłośnikiem dobrego dizajnu i masz doświadczenie w sprzedaży pięknych przedmiotów i akurat szukasz pracy?

Jesteśmy małą ale ciągle rozwijającą się firmą dlatego z chęcią dowiemy się czegoś więcej na Twój temat.

Wszystkie zgłoszenia prosimy wysyłać na adres mailowy: karolina@designzoo.pl

W tym momencie poszukujemy:

Specjalista Ds. e-marketingu designzoo

Zakres zadań:

  •      Współtworzenie strategii marketingowych
  •      Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii Google ADS, Facebook ADS, LinkedIn ADS
  •      Tworzenie, prowadzenie i optymalizowanie kampanii retargetingowych
  •      Tworzenie i prowadzenie kampanii mailingowych
  •      Monitorowanie i analizę działań konkurencji
  •      Przygotowanie analiz i raportów podsumowujących prowadzone działania

Oczekiwania:

  •      Doświadczenie w pracy z Google Analytics, Facebook Piksel, ustawienie konwersji
  •      Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  •      Umiejętność tworzenia kampanii w Google Ads, Facebook Ads, Instagram
  •      Samodzielność, kreatywność i odpowiedzialność
  •      Stałe poszukiwanie nowych rozwiązań
  •      Ścisła współpraca z działem sprzedaży designzoo

Co oferujemy:

  •      Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
  •      Elastyczny czas pracy
  •      Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  •      Pracę w zgranym zespole
  •      Atrakcyjne wynagrodzenie
  •      Pracę na pół lub cały etat

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Chciałbyś/abyś pracować z międzynarodowymi markami ze świata mody i designu?! Jeżeli spora ilość obowiązków oraz praca w energicznym zespole w miłej atmosferze to coś dla Ciebie...przeczytaj nasze ogłoszenie i dołącz do nas.

Zależy nam na współpracownikach, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie i samodzielnie mogą podjąć opiekę nad klientem.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Lubi kontakt z ludźmi i pracę w zespole
  • Posiada kreatywne i pozytywne podejście do rozwiązywania problemów
  • Jest nastawiona na realizację celów sprzedażowych
  • Jest pozytywna i uśmiechnięta
  • Potrafi samodzielnie podejmować decyzje
  • Interesuje się designem i pięknymi przedmiotami
  • Zna język angielski na poziomie pozwalającym na obsługę klienta obcojęzycznego, w codziennej obsłudze dokumentów w tym języku oraz komunikacji z zarządem firmy.

Wymagania:

Bardzo istotne jest:

  • Znajomość programów Excel, Word i systemu sprzedażowego Subiekt GT
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów wyposażenia wnętrz
  • Kontakty w branży i dobre pomysły na pozyskiwanie klientów

Będziesz odpowiedzialny/a za:

  • Kompleksową obsługę klientów w salonie designzoo oraz klientów online
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami w ramach profesjonalnego doradztwa
  • Sprzedaż i kontrolę zamówień
  • Nadanie zamówień

Oferujemy:

  • Pracę z najlepszymi markami wyposażenia wnętrz z całego świata
  • Praca w pozytywnym i zgranym zespole w szybko rozwijającej się firmie
  • Komfortowe warunki pracy
  • Stałe zatrudnienie