Wyszukaj

Marka

Cena

300zł - 9400zł

Kolor

Model

Rozmiar

Show/hide more options

Nowości

Lampy sufitowe to najbardziej niewdzięczne z lamp. Mniej urodziwe od lamp wiszących, często niesłusznie używane zamiennie, podkreślają niefortunnie, krzywizny sufitu i niekorzystnie oświetlają nasze salony. Lampy sufitowe nigdy nie powinny zastępować lamp wiszących i stanowić głównego źródła światła, chyba że jest to pomieszczenie gospodarcze. Lampy sufitowe to źródło światła technicznego, które powinniśmy traktować jako światło pomocnicze. Lampy sufitowe najczęściej wykorzystywane są to doświetlenia ciągów komunikacyjnych, korytarzy, schodów czy miejsc gdzie wykonujemy pracę takie jak blaty czy biurka.


Plafony

Plafony dawniej, były dekoracyjnym, bogato zdobionym elementem sufitu, dziś plafon automatycznie kojarzymy ze lampą sufitową, która ściśle przylega do powierzchni sufitu. Obecnie mamy do dyspozycji szeroki wybór plafonów i są one wyjściem w sytuacji kiedy mamy bardzo nisko zawieszony sufit, lub kiedy lampa wisząca koliduje nam z drzwiami czy oknem. Plafony to jednak lampy które najlepiej prezentują się na korytarzach magazynach lub łazienkach. Ciekawym plafonem jest propozycja od Design For The People, La Luna oraz plafon łazienkowy IP S9.


Lampy punktowe

Lampy punktowe są bardzo niedoceniane i są bardzo wdzięcznymi towarzyszami lamp wiszących. W przeciwieństwie do plafonów, techniczne lampy światła punktowego nie konkurują z lampami wiszącymi stając się niemalże niewidoczne. Estetyczne i funkcjonalne najcześciej znajdują zastosowanie nad roboczymi blatami kuchennymi. Najczęściej występują w postaci cylindrów lub prostopadłościanów stanowiące tło dla lamp dekoracyjnych. Świetna propozycją od &Tradition jest projekt utalentowanego Jaime’a Hayona lampa sufitowa Passepartout JH10


Reflektory

Listwy reflektorów to wygodne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie wykorzystywane w w salonach, łazienkach i kuchniach, ale i w studiach czy galeriach. Ogromną zaletą jest obrotowość poszczególnych reflektorów, dzięki którym możemy dowolnie kierować strumień światła w zależności od potrzeb. Dzięki tej funkcji wnętrze staje się dynamiczne, a my każdego dnia możemy eksponować inny mebel. W Designzoo wśród szerokiej oferty lamp Design For The People znajdziecie Państwo nowoczesną serie MIB 3, która idealnie wkomponuję się w każde wnętrze.


Plafony rotacyjne

Plafony rotacyjne to w zasadzie mieszana forma lampy sufitowej , która wygląda jak plafon jednak posiada funkcję obrotową . Jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku kiedy nie możemy pozwolić sobie na lampę wiszącą. Lampa Aba Pro to kolejna interesująca i przystępna cenowo propozycja od Design For The People dzięki której możemy dostosować kierunek światła do aktualnych potrzeb.


Panele świetlne

Bardzo ciekawym rozwiązanie są panele świetlne i świetliki. Panele świetlne to lampy wbudowane i zrównane z powierzchnia sufitu, które dają dosłownie są niewidoczne. Przeznaczone to minimalistycznych i ultra nowoczesnych wnętrz w których maksymalnie chcemy zredukować ilośc elementów wnętrza.

Lampy Wiszące, Lampy Sufitowe, Lampki Biurkowe, Lampy Stojące, Lampy Ścienne, Lampy Zewnętrzne, Lampy Łazienkowe


&Tradition, Actona, Astep, Atelier Areti, Belid, Brokis, By Lassen, BYCDESIGN.S., Carl Hansen, Design For The People, designzoo, designzoo sofas, Flexa, Frandsen, Frederica, Fritz Hansen, Galerie Maeght, Gubi, Hagedornhagen, HAY, Herstal, INCADO, Innovation Living, Kinfolk, LEBON, Linie Design, Louis Poulsen, Mater Design, Menu, Moebe, Muuto, Nordlux, Normann Copenhagen, Northern, Ox denmarq, Paper Collective, Pholc, Rubn, RUM, SKAGERAK, String, Trine Tuxen

Skandynawskie Lampy Sufitowe

Skandynawskie Lampy Sufitowe

Alba

Design For The People
429,00 zł

Moni

FLOS
1 275,00 zł

BESTSELLERY