Splitback Eik sofa rozkładana

Innovation Living

Splitback Eik sofa rozkładana
  • Splitback Eik sofa rozkładana
  • Splitback Eik sofa rozkładana
  • Splitback Eik sofa rozkładana
  • Splitback Eik sofa rozkładana
Innovation Living - Splitback Eik sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Innovation Living - Splitback Eik sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Eik sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Eik sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane Innovation Living - Splitback Eik sofa rozkładana - Skandynawskie Sofy Rozkładane
Opis
Splitback Eik - sofa rozkładana o wyraźnie skandynawskiej 'duszy'. Prosta i funkcjonalna. Niezwykle czysta forma, piękne siedzisko idealnie skomponowane z ciepłymi w odbiorze, nogami z litego drewna dębowego. Nogi mają delikatnie zaokrąglone kanty i opływowy kształt. Oparcie sofy Splitback jest podzielone na dwie ruchome części, które można regulować według potrzeb. Wszystko to sprawia, że sofa jest niezwykle atrakcyjna z wyglądu, a  siadając na niej przeniesiesz się w strefę błogiego relaksu praktykując duński hugge - kwintesencję wygody, komfortu i wewnętrznej równowagi. 

Splitback Eik występuje aż 6 tkaninach. Zdjęcie ma charakter poglądowy.  Prosimy patrzeć na próbki tkanin w każdej z wersji. 
Budowa sofy pozwala na zmianę pozycji zagłówka delikatnie odchylając go do tyłu. 
Wymiar łóżka po rozłożeniu: 115 x 210 cm. Materac sprężynowy. Rama stalowa czarna. Nogi lity dąb lakierowany. 
Do Splitback Eik można dokupić rozkładany fotel, który świetnie sprawdzi się w roli dostawianego szezlonga. Fotel także posiada funkcję regulowanie wysokości oparcia i rozkładania. 

Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 8 tygodni. Posiadamy w ofercie całą kolekcję Innovation Living, więc jeśli masz pytania o produkt napisz do nas na info@designzoo.pl.
Zapewnimy darmową dostawę na terenie kraju wraz w gwarancją wniesienia.
Cena
5 250,00 zł Brutto
Tkanina
Ilość
Na zamówienie

Szczegóły produktu
79 cm
210 cm
92/115 cm
Tkanina, wypełnienie, stal, nóżki dąb

Specyficzne kody

 

Gwarancja Price Promise

 

Zawsze darmowa dostawa

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Inne produkty w tej kategorii: