Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)

&Tradition

Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)
  • Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)
  • Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko)
&Tradition - Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko) - Stołki Barowe
&Tradition - Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko) - Stołki Barowe &Tradition - Pavilion AV8 Counter Chair (tapicerowane siedzisko) - Stołki Barowe
Cena
2 279,00 zł Brutto
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Pavilion AV8 Counter Chair

Obiekt The Langelinie Pavilion położony jest na terenie zamku w Kastellet w Kopenhadze i roztacza się z niego widok na nadmorską promenadę. Dokładnie tam mieszka Mała Syrenka. Pierwszy pawilon został zbudowany w 1885 roku. Drugi został dobudowany w 1902 roku dla Royal Danish Yacht Club, ale został niestety zniszczony podczas II wojny światowej. Obecny pawilon powstał w 1958 roku. Architekci Eva i Niels Koppel stworzyli go w hołdzie modernizmu. 

Wyzwanie polegało na zaprojektowaniu krzesła nadającego się do układania, i  które służyłoby do siedzenia dla dużych ilości osób w tym kultowym, wielofunkcyjnym lokalu, Pawilonie Langelinie. Torbjørn Anderssen i Espen Voll chcieli połączyć wczesny modernizm z jego nową edycją. "Często krzesła rurowe zbudowane są pod stałymi kątami" - zauważa Anderssen. "Chcieliśmy uzyskać swobodniejszą formę ekspresji i sprawdziliśmy pomysł wygiętych rur połączonych z wygiętą sklejką." "Krzesło Pavilion sprawia lekkie wrażenie, dzięki wąskim ramionom i nogom, które nadają mu delikatny wygląd" - wyjaśnia Voll. "Miękka estetyka w wyprofilowanej sylwetce". Efektem ich pracy jest liryczne, pełne wdzięku i poetyckie krzesło. 

Pavilion AV8 Counter Chair to barowa propozycja krzeseł Pavilion z tapicerowanym siedziskiem, zaprojektowanych przez Anderssen & Voll od &Tradition.

Stołki dedykowane są do przestrzeni, w których chcielibyśmy uniknąć wrażenia przytłoczenia i zagracenia.

Konstrukcja ze stalowych rurek jest wytrzymała i stabilna.

Wymiary:

Głębokość: 48cm , Szerokość: 50cm , Wysokość: 85cm 

Wysokość siedziska: 65cm 

Waga: 5 kg

Stołek dostępny jest w trzech opcjach kolorystycznych: w lakierowanym, barwionym i naturalnym dębie oraz w lakierowanym orzechu. Oraz w wielu wersjach tapicerki. Wersja prezentowana tutaj jest w lakierowanym orzechu i tkaninie z pierwszej grupy cenowej.

Produkt dostępny na zamówienie.

Szczegóły produktu
50071002
85 cm
60 cm
48 cm
5 kg
65 cm / 75 m

Specyficzne kody

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: