Taro dining table

Frederica

Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
  • Taro dining table
Frederica - Taro dining table - Stoły & Biurka
Frederica - Taro dining table - Stoły & Biurka Frederica - Taro dining table - Stoły & Biurka Frederica - Taro dining table - Stoły & Biurka Frederica - Taro dining table - Stoły & Biurka Frederica - Taro dining table - Stoły & Biurka
Cena
11 890,00 zł Brutto
Rozmiar
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Taro dining table -  to seria stołów jadalnianych, wykonana z litego dębu, zaprojektowana przez Jaspera Morrisona in 2016, wybitnego brytyjskiego projektanta. 

Stół jest wykonany w Danii, z największą starannością, ze starannie wyselekcjonowanego drewna. Jakość wykonania i dobór materiału gwarantuje, że mebel będzie służył przez długie lata w jadalni, w kuchni, czy w pracowni. 
Drewno wykorzystane do produkcji stołów Taro pochodzi z europejskich drzewostanów, posiadających odpowiedzialną politykę wyrębu i prowadzących odpowiedzialną politykę nasadzania drzew. 
Projekt stołu Taro to swoisty hołd projektanta dla Børge Mogensen'a autora stołów, które stały się ikonami w historii wzornictwa.


Produkt na zamówienie. Czas oczekiwania 6 - 8 tygodni. Przypominamy, że prowadzimy sprzedaż wszystkich produktów marki FREDERICA. Jeśli nie znalazłeś produktu, którego szukałeś lub jeśli masz dodatkowe pytania o produkt skontaktuj się z nami pod adresem info@designzoo.pl


Szczegóły produktu
6100-3
73 cm
W zależności od modelu 80 cm lub 93,5 cm lub średnica 120 cm lub 130 cm
W zależności od modelu 180 cm/220 cm/280 cm

Specyficzne kody

Inne produkty w tej kategorii: