Drop Leaf HM6 Table

&Tradition

Drop Leaf HM6 Table
  • Drop Leaf HM6 Table
  • Drop Leaf HM6 Table
  • Drop Leaf HM6 Table
&Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie
&Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Drop Leaf HM6 Table - Stoły Skandynawskie
Cena
21 019,00 zł Brutto
Kolor
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Drop Leaf HM6 Table

Projekt: Hvidt & Mølgaard

Oto niezwykle funkcjonalny stół Drop Leaf HM6. Przepiękny duński design, najwyższa jakość wykonania i fenomenalny projekt, który sprawia, że ten stół jest wyjątkowy i nie można przejść obok niego obojętnie.

Stół Drop Leaf zaprojektował słynny duński duet projektowy Hvidt & Mølgaard. Ich celem było stworzenie uniwersalnego elementu, który pasowałby do otoczenia, dostosowywał się do niego i zmieniał w razie potrzeby.

Projekt powstał już w 1956, a teraz powrócił dzięki odnalezionym szkicom w nowej kolekcji &Tradition. Duńska marka z powodzeniem łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc wyjątkowe i ponadczasowe produkty.

Stół Drop Leaf, jak sama nazwa wskazuje (ang. spadający liść), zbudowano ze stałym środkiem i z zawiasową częścią po każdej stronie. Dzięki temu można go składać i rozkładać w zależności od potrzeby. Podstawę stołu i blat wykonano z frezowanego litego drewna, a zawiasy i okucia z mosiądzu. Dostępny jest w kolorze litego orzecha lub dębu.

Rodzaje drewna:

White Oiled Oak

Oiled Walnut

Podkładki meblowe występują w zestawie.

Wymiary:

Wysokość: 73cm, Szerokość: 163cm, Głębokość:142cm

Waga

Walnut: 36 kg

Oak: 41 kg

Produkt na zamówienie. 

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
14060092
73 cm
163 cm
142 cm

Specyficzne kody

ean13
5705385017982

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: