Patch HW1 Table

&Tradition

Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
  • Patch HW1 Table
&Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie
&Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW1 Table - Stoły Skandynawskie
Cena
15 009,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Patch HW1 Table

Patch HW1 Table to przepiękny, klasyczny i niezwykle funkcjonalny projekt, który nada stylu i charakteru każdej jadalni. Najwyższa jakość produkcji i wykorzystane w tym celu materiały są wartością dodaną. Istnieje możliwość przedłużenia blatu o metr za sprawą rozkładania go za pomocą techniki przedłużania motyla.

Stół Patch to projekt Hee Wellinga, projektanta, którego minimalistyczne i czyste dzieła są nowoczesne, ale jednocześnie silnie nawiązują do duńskiej tradycji projektowania. Idealnie wpasowuje się więc w idee marki &Tradition, która w swoich projektach łączy to co stare i nowe, tworząc tym samym ponadczasowe produkty.

Stół Patch HW1 dzięki swej funkcjonalności nada się do posiłków w mniejszym, jak i w większym gronie.  Jego drewniania podstawa zwieńczona jest gładkim, laminowanym blatem. Zaokrąglone rogi i nogi w kształcie kropli nadają mu subtelności. Metalowe łaty na każdej nodze utrzymują konstrukcję bezpiecznie razem, ale także dodają całemu projektowi uroku.

Stół Patch HW1 występuje w rozmiarze 180 x 90 cm, a po rozłożeniu można go wydłużyć do 280 cm. W ofercie posiadamy także stół Patch HW2, który występuje w rozmiarze 240 x 100 cm. Blat i liście motyla są laminowane, a wszystkie krawędzie fornirowane. Rama i nogi są frezowane z litego drewna i olejowane. Mosiężne łączniki użyte do montażu są odlewane.

Materiały:

Drewno, laminat, mosiądz

Wymiary:

Wysokość: 75cm, 

Szerokość: 180cm/280cm, 

Głębokość: 90cm

Wykończenia drewna do wyboru:

White oiled Oak

Smoked oiled oak

Oiled walnut

Waga:

63.3 kg

Produkt na zamówienie. 

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
20930096
75cm
180cm/280cm
90 cm
63.3 kg

Specyficzne kody

ean13
5705385018293

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: