Patch HW2 Table

&Tradition

Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
  • Patch HW2 Table
&Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie
&Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie &Tradition - Patch HW2 Table - Stoły Skandynawskie
Cena
16 215,00 zł Brutto
Wykończenie
Na zamówienie Sztuk

 

Gwarancja najniższej ceny

 

Darmowa dostawa od 300 zł

 

Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

 

Sadzisz drzewo

Opis

Patch HW2 Table

Klasyczny design, funkcjonalność i najwyższa jakość produkcji – oto, co charakteryzuje Patch HW2 Table. Ten rozkładany stół nada charakteru każdej jadalni. Świetnie nada się do posiłków w mniejszym, jak i w większym gronie. A to za sprawą rozkładania za pomocą techniki przedłużania motyla.

Drewniana podstawa stołu zwieńczona jest gładkim, laminowanym blatem. Nogi w kształcie kropli i zaokrąglone rogi dodają projektowi subtelności, podobnie jak metalowe, ozdobne łaty na każdej nodze. Dodatkowo, utrzymują one konstrukcję bezpiecznie razem. 

Stół Patch HW2 występuje w rozmiarze 240 x 100 cm, a po rozłożeniu można go wydłużyć o metr. W ofercie posiadamy także stół Patch HW1, który występuje w rozmiarze 180 x 90 cm. Blat i liście motyla są laminowane, a wszystkie krawędzie fornirowane. Rama i nogi są frezowane z litego drewna i olejowane. Mosiężne łączniki użyte do montażu są odlewane.

&Tradition to marka, która z powodzeniem łączy klasykę z nowoczesnością. Stół Patch zaprojektował dla marki Hee Welling – uznany projektant mebli, który tworzy dzieła minimalistyczne, koncentruje się na czystych liniach i prostych sylwetkach. Tworzy projekty nowoczesne, które jednocześnie są silnie zakorzenione w duńskiej tradycji projektowania.

Materiały:

Drewno, laminat, mosiądz

Wymiary:

Wysokość: 75cm, 

Szerokość: 240cm/340cm, 

Głębokość: 100cm

Wykończenia drewna do wyboru:

White oiled Oak

Smoked oiled oak

Oiled walnut

Waga:

89.3kg

Produkt na zamówienie.

W ofercie posiadamy wszystkie produkty marki &Tradition. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania o kolekcję tej marki prosimy o kontakt pod adresem info@designzoo.pl.

Szczegóły produktu
20930196
75cm
240cm/340cm
100cm
89.3kg

Specyficzne kody

ean13
5705385018330

Zobacz także

Inne produkty w tej kategorii: