The DOTS - uchwyty

Muuto

The DOTS - uchwyty
  • The DOTS - uchwyty
  • The DOTS - uchwyty
  • The DOTS - uchwyty
  • The DOTS - uchwyty
The DOTS - uchwyty
Opis
Uchwyty Muuto The Dots – połączenie tradycji z nowoczesnością. Niezwykle funkcjonalny i wszechstronny projekt, który na stałe wpisał się nurt skandynawskiego designu. Gałki drewniane The Dots występują w tętniących życiem kolorach..

Jeden z sztandarowych produktów marki Muuto. The Dots w odróżnieniu od typowego i przewidywalnego wieszaka, pozwalają na stworzenie wielu różnych kompozycji uchwytów ściennych.

Uchwyty drewniane The Dots stworzone są do codziennego użytku w przedpokoju, kuchni czy łazience. Idealnie sprawdzą się też w przestrzeniach publicznych, jak hotele czy miejsca pracy.

To funkcjonalnie rzeźbiony projekt, który można ustawić na ścianie w dowolnej konfiguracji i kombinacji kolorów. Możliwe jest także połączenie drewnianego The Dots z opcją Dots Ceramic i Dots Metal, co razem pozwoli uzyskać niepowtarzalny wyraz.

Gałki drewniane The DOTS zostały wykonane z najwyższej jakości drewna olejowanego dębu, orzecha i jesionu (wersje kolorowe z jesionu). Starannie dobrane do produktu drewno jest cięte, sklejane na dwie części i przetwarzane w tokarce CNC. Następnie polerowane i olejowane.

Wykorzystany materiał jest całkowicie organiczny. W wyniku tego w Muuto The Dots mogą wystąpić naturalne różnice w powierzchni i kolorze. Nadaje to każdemu produktowi niepowtarzalny wyraz.

Darmowa wysyłka produktu w ciągu 48h. W przypadku braku w magazynie czas oczekiwania to od 6 do 8 tygodni. Istnieje możliwość złożenia zamówienia na Dots Ceramic i Dots Metal – w razie zainteresowania tą opcją zapraszamy na info@designzoo.pl.
Cena
95,00 zł Brutto
Rozmiar
Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Szczegóły produktu
1
9 cm/13 cm/ 17cm
Drewno dębowe, farba
  • Gwarancja Price Promise Gwarancja Price Promise
  • Zawsze darmowa dostawa Zawsze darmowa dostawa
  • Możliwość zwrotu towaru do 14 dni Możliwość zwrotu towaru do 14 dni

Inne produkty w tej kategorii: